Bezrealitky začíná se správou bytů, předplatí první tři nájmy

pk | rubrika: Aktuality | 16. 9. 2019

Portál Bezrealitky, který doteď nabízí prodeje a pronájmy nemovitostí, vstupuje i do oblasti správy domů a bytů. Nová služba Bezrealitky Nájem převezme kompletní starost o pronájem nemovitosti.

Novinka cílí na majitele investičních bytů včetně cizinců a také na Čechy pobývající v cizině. Hlavní konkurenční výhodou má být předplatba prvních tří nájmů a vypuštění provize od zájemce o bydlení. Služba startuje tento týden pro Prahu a blízké okolí.

„Cena služby, která je odvislá od výše smluveného nájemného, pokrývá pojištění, správní náklady, drobné opravy a práci specialisty. Samozřejmostí je garance nájemného i v případě neobsazeného bytu od prvního měsíce po podpisu smlouv,“ říká Hendrik Meyer, šéf Bezrealitky. Součástí je i prověření zájemců formou vyplněných osobních informací v uživatelských účtech, případně prostřednictvím služby Creditcheck pro kontrolu bezdlužnosti.

Bezrealitky má interní tým specialistů pro pronájem a správu, kteří budou majitele zastupovat v rámci běžné agendy. Zatím jde o čtyři lidi. Majitelům mají být k dispozici 24 hodin denně po sedm dní v týdnu.

S částečně podobnou nabídkou přišla před pár týdny služba Dodomo. Zájemcům o nájemní bydlení umožní, aby za pronájem bytu neplatili kauci v hotovosti. Majitelům nemovitostí zároveň pokryje případné dluhy a garantuje, že nájemník je solidní a nikde nedluží. 

Už jste to četli? Nová služba umožní nájem bez kauce. Zadarmo ale nebude

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Zjistěte tržní cenu nemovisti i výši nájmu

online | rychle | zdarma

Odborným garantem této služby je Quantum reality - realitní kancelář Praha

A tohle už jste četli?

Nájmy zdraží ještě víc, než jsme čekali. Kvůli válce

11. 4. 2022 | Vít Hradil | 17 komentářů

Nájmy zdraží ještě víc, než jsme čekali. Kvůli válce

Nájmy během dvou let zdraží o přibližně 30 %, očekává Vít Hradil, hlavní ekonom společnosti Cyrrus. Už před začátkem války na Ukrajině bylo zřejmé, že Čechy čeká přesun do nájmů. Válka... celý článek

Příspěvek na ubytování uprchlíků startuje. Jak žádat

5. 4. 2022 | redakce Peníze.CZ | 22 komentářů

Příspěvek na ubytování uprchlíků startuje. Jak žádat

Od pondělí 11. dubna lze žádat o „příspěvek na solidární domácnost“. Nakonec to půjde jen online, upřesnilo ministerstvo práce a sociálních věcí.

Domácnosti dostanou příspěvek na ubytování uprchlíků

16. 3. 2022 | redakce Peníze.CZ | 28 komentářů

Domácnosti dostanou příspěvek na ubytování uprchlíků

Máme novější zprávu po definitivním schválení příspěvku vládou. Obsahuje vyšší strop na domácnost i konkrétní termín výplaty.

Zdražili vám energie správně? Úřad radí, kdy nemusíte platit víc

7. 3. 2022 | redakce Peníze.CZ | 4 komentáře

Zdražili vám energie správně? Úřad radí, kdy nemusíte platit víc

Postup oznámení o zvýšení ceny – tedy to, jak dodavatel musí informovat spotřebitele – má pevná pravidla. Pokud je dodavatel poruší, nemá na úhradu zvýšené ceny nárok, zdůrazňuje Energetický... celý článek

Ceny nájmů rostou. Zájem zvedá nedostupné vlastní bydlení

10. 2. 2022 | Jana Divinová, Jiří Hovorka | 24 komentářů

Ceny nájmů rostou. Zájem zvedá nedostupné vlastní bydlení

Zdražují nemovitosti i hypotéky. A jak kvůli tomu klesá dostupnost vlastního bydlení, roste zájem o nájmy. Jak to s nimi vypadá?

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.