Asistenční službu si přivoláte digitálně. Uvidíte, jak se k vám blíží

| rubrika: Aktuality | 16. 8. 2019 14:00

Klienti České pojišťovny si nově můžou objednat asistenční službu k autu i bez telefonního hovoru. Přivolat si na pomoc lze teď také prostřednictvím digitálního rozhraní. Řidiči navíc uvidí přesnou polohu asistenčního vozu a v reálném čase tak můžou sledovat, jak se blíží k místu nehody či poruchy.

„Je to moderní způsob, jak řidičům odpovědět na nejdůležitější otázku: jak rychle a kdy přesně pomoc dorazí,“ říká mluvčí České pojišťovny Ivana Buriánková. Asistenční služby pro pojišťovnu zajišťuje Europ Assistance.

Pro využití digitální autoasistence není nutné instalovat žádnou speciální aplikaci, postačí mobilní telefon s přístupem na internet. Služba je k dispozici pro klienty České pojišťovny na webu www.ceskapojistovna-asistence.cz. Mohou ji využít všichni, kteří mají asistenční služby sjednané v rámci povinného ručení, havarijního pojištění či komplexního pojištění vozu.

Kdo srovnává, ten jede

Levněji!

Chcete ušetřit? Vyzkoušejte si to taky! 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.