Poradna - Dotace z EU

Dotace z Evropské unie už pomohla nejednomu podnikateli. Rádi byste se mezi ně zařadili, ale nevíte, na co je možné dotaci získat a jestli na dotaci z EU budete mít nárok? Jak při podání žádosti o evropskou dotaci postupovat? Zeptejte se expertů z naší poradny. Napřed ale doporučujeme podívat se na nejčastější dotazy, třeba narazíte na někoho, kdo měl stejný problém.

FAQ - všechny FAQ ze sekce

Odbahnění rybníka

Dobrý den, Chci se teptat zda je možno sehnat nebo nějakým způsobem získat dotaci na obnovu rybníka?Předem děkuji za odpověď

Celý příspěvek a Odpověd

Podpora de minimis

Často se u dotací ze strukturálních fondů EU setkáváme s pojmem de minimis, ovšem ne všem je tento pojem úplně jasný.

Celý příspěvek a Odpověd

Dělení podnikatelských subjektů podle velikosti

U dotací ze strukturálních fondů EU se často setkáváme s odlišnou mírou dotace závislou na velikosti společnosti, jaké jsou kritéria pro malé, střední a velké společnosti?

Celý příspěvek a Odpověd

Operační program Podnikání a inovace

Základní informace o Operačním programu Podnikání a inovace.

Celý příspěvek a Odpověd

Partneři sekce

Partner sekce

Brain Logistics, s.r.o.

Brain Logistics, s.r.o.

Společnost Brain Logistics vznikla s cílem přenést podnikové know-how běžné ve velkých mezinárodních firmách i do středních a menších podniků v České republice. Našimi klienty jsou zejména podniky z oblasti moderních technologií (ICT, strojírenství, chemie, biotechnologie, farmacie), obchodu, služeb a progresivní průmyslové výroby.

Za tuto kategorii odpovídá:

Vojtěch Kocman

http://www.brainlogistics.cz

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.