ZPMV – příspěvek na očkování proti rakovině děložního čípku

Eva Sovová | rubrika: Příloha | 20. 10. 2008 | 12 komentářů

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR (ZPMV) největší zaměstnanecká pojišťovna a druhá největší veřejná zdravotní pojišťovna v České republice. Vznikla v roce 1992 původně pro zaměstnance ministerstva vnitra, policie či hasiče. Nyní je otevřena všem věkovým, sociálním a profesním skupinám obyvatelstva. Jejím krédem je zajišťovat klientům kvalitní zdravotnické služby hrazené z veřejného zdravotního pojištění i spektrum nadstandardních služeb. Nově odstartovala projekt integrované péče, kterou chce ročně omezit výdaje za zbytečnou péči o 2 miliardy korun.

Počet pojištěnců: 1 075 000

Pojišťovna má celou škálu preventivních programů zacílených podle věku klientů a ušitých na míru mužů, žen, dětí, studentů i celé rodiny. Finanční příspěvky u jednotlivých balíčků se pohybují od 500 do 1 500 korun a klient si může vybrat ze základní nabídky až dva balíčky.

Z další sady balíčků určené na prevenci, očkování, dárcovství krve a kostní dřeně s příspěvky od 150 do 4 400 korun si mohou dospělí klienti zvolit libovolnou kombinaci, případně využít všechny balíčky.

Jako jediná přispívá ZPMV také na očkování proti papilomaviru nejen dívkám ale i chlapcům, a to částkou 1 500 korun. Školní děti mohou na pitný režim získat příspěvek 1 000 až 1 500 korun.

Klienti se mohou přihlásit rovněž do Klubu pojištěnců, kde získávají bonusové body za věrnost a nízké náklady na čerpání zdravotní péče z veřejného pojištění. Body se pak dají utratit například za preventivní prohlídky, zdravotní pomůcky, vitaminy a další vypsané položky. U smluvních partnerů pojišťovny mohou klienti získat slevy na nákup zboží a služeb,

Líbil se vám článek?

+4
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 12 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 4. 2009 18:29, Pohunková Alena

Očkování proti rakovině děložního čípku stojí okolo deseti tisíc. Cena je rozložena stejně jako očkování do tří dávek v průběhu šesti měsíců. Těch deset tisíc není jednoznačně daná cena, někde stojí jedna dávka 3300 jinde 3500.Taky stojí za to se informovat o tom kolik doplácí zdravotní pojišťovna.

+1
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (12 komentářů) příspěvků.

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Na Portálu občana už najdete i registr vozidel

26. 10. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

Na Portálu občana už najdete i registr vozidel

Internetový Portál občana se rozšířil o záznamy z Registru silničních vozidel. Zájemci tam najdou informace o aktuálně i historicky vlastněných nebo provozovaných vozidlech.

Přezutí do pěti minut, nebo zdarma, chystá Direct auto

20. 10. 2021 | Petr Kučera | 1 komentář

Přezutí do pěti minut, nebo zdarma, chystá Direct auto

Skupina Direct koupila další autocentrum – K.E.I. v brněnských Vinohradech. Zařadí ho do své nově vznikající sítě Direct auto, do které předtím koupila pražské firmy NH Car a Autotrio... celý článek

Mallpay dá k nákupu delší záruku a pojištění, ruší paušál

19. 10. 2021 | Petr Kučera

Mallpay dá k nákupu delší záruku a pojištění, ruší paušál

Tříletá záruka a pojištění proti krádeži nebo rozbití nákupu. Platební služba Mallpay přichází s dalším vylepšením své karty. A místo čtyř „tarifů“ nově nabízí jenom dva – oba zdarma. celý článek

MetLife má nového šéfa pro Česko a Slovensko

7. 10. 2021 | Petr Kučera

MetLife má nového šéfa pro Česko a Slovensko

Pojišťovna MetLife má od října nového generálního ředitele pro Česko a Slovensko. Stal se jím dosavadní finanční ředitel Pavol Dorčák.

Direct pojišťovna je opět plně v rukou jejího šéfa

29. 9. 2021 | Jiří Hovorka

Direct pojišťovna je opět plně v rukou jejího šéfa

Pojišťovna Direct po třech a půl letech opět stoprocentně patří skupině Vigo Investments Pavla Řeháka, který je zároveň předsedou představenstva pojišťovny.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.