Logo České pojišťovny skončí, s Generali převezme i lva

| rubrika: Aktuality | 19. 9. 2019 17:00 | 1 komentář

Po spojení s Generali zanikne i dosavadní logo České pojišťovny, které používala od roku 1971. A to přesto, že klienti Generali přejdou pod Českou pojišťovnu, ne naopak. Informuje o tom web Aktuálně.cz.

Logo, které tvoří tři vzepjaté a navzájem propletené lipové listy jako symbol záruky, jistoty a bezpečí, nahradí lev z dosavadního loga Generali. Také jméno nově vzniklé společnosti – Generali Česká pojišťovna – bude mít dosavadní barvu Generali, tedy červenou místo modré. Obě firmy jsou už od roku 2008 součástí Generali CEE Holdingu, až doteď ale vystupovaly samostatně.

Včera oznámené spojení ještě musí odsouhlasit Česká národní banka. Až pak Generali pošle svým klientům informaci o převodu smluv pod Českou pojišťovnu, mají jeden měsíc na jejich případnou výpověď. Klientů České pojišťovny se tahle možnost netýká. Na samotných podmínkách smluv se ani na jedné straně nic nezmění, ujišťuje mluvčí Ivana Buriánková v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.