Co chcete od Allianz

| rubrika: Kvíz | 22. 7. 2019
Ponožky, fernet s divnou příchutí, džungarský křeček. A tak dále. Není nic horšího než nevhodný dárek. Nechat si ho nechcete, vyhodit je škoda, a když ho pošlete dál, hrozí, že se vrátí dárci nebo dokonce zase vám. Proto Allianz do soutěže pro svoje partnery v Partners věnuje poukázky, za které si koupíte, co chcete.

Ukažte, že jste dobrý parťák a otestujte svoje znalosti pojištění Partners ŽIVOT. Pro tři z vás, kteří budete odpovídat dobře, jsou připravené pětisetkorunové poukázky Sodexo. K nákupu toho, co sami chcete, pak můžete využít víc než 18 tisíc obchodů po celém Česku.

Jen o pár řádků níž najdete otázky, které se týkají pojištění Partners ŽIVOT od Allianz. Pokud na kvízové otázky odpovíte dobře, po odeslání kvízu se vám objeví tajné heslo. To přepíšete do předmětu e-mailu a zprávu pak pošlete na adresu soutez@penize.cz. Do soutěže přijímáme jen e-maily z pracovních schránek, tedy s doménou @partners.cz. V mejlu samotném už pak nemusí být vůbec nic, jen vaše jméno a kontaktní údaje, nezapomeňte na adresu, kam budete chtít výhru poslat. Zprávu s tajným heslem v předmětu musíte poslat do půlnoci 4. srpna. Odpoledne vylosujeme z došlých mailů tři výherce. Dáme vědět.

Přejeme vám hodně štěstí.

Kvíz od Allianz

Jaká je u produktu Partners ŽIVOT maximální čekací doba na smrt způsobenou nemocí (od sjednání pojištění)?

Na jakou částku můžete u produktu Partners ŽIVOT klienta do 35 let bez vazby na příjem pojistit pro 1. stupeň invalidity?

Kdy dojde k plnění tzv. „dětské invalidity“ u produktu Partners ŽIVOT?

Plní Allianz u produktu Partners ŽIVOT pracovní neschopnost od 1. dne?

Na jak vysokou částku u pracovní neschopnosti (od 29. dne) můžete u produktu Partners ŽIVOT pojistit zaměstnance bez vazby na příjem?

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.