D.A.S. pojišťovna právní ochrany: nové produkty v nabídce Partners

Datum: 8. 7. 2011
Od 1. července najdete v nabídce Partners nové poptávané produkty: pojištění právní ochrany pro profesionální sportovce, pojištění pro vzdělávací a výchovná zařízení a pojištění pro myslivce.

Počínaje 1. červencem najdete v nabídce Partners nové produkty od D.A.S.:

Pojištění právní ochrany pro „profi“ sportovce

Pojištění je určeno pro aktivní, ale i profesionální sportovce, kterými mohou být atleti, fotbalisti, hokejisti, basketbalisti apod. Tento produkt je vhodný pro ty sportovce, kterým z provozování sportovní činnosti plyne nějaká výdělečná činnost. Pokud se jedná o sportování ve volném čase, pak dostačuje produkt Rodina, případně produkt Úraz.

Pojištění právní ochrany pro vzdělávací a výchovná zařízení

Pojistná ochrana se vztahuje např. na jesle, mateřské školky, základní školy, střední školy, vyšší odborné školy, umělecké školy, vysoké školy, výchovný ústav pro děti a mládež apod. Tato zařízení mohou být jak podnikatelskými subjekty (tzv. školy soukromé), tak i subjekty nepodnikatelskými (tzv. školy státní).

Rozsah pojištění, tarify pojistného a pojistné podmínky vycházejí z již nabízeného pojištění právní ochrany podnikatele. Novinkou ovšem je, že nyní se dají pojistit i školy státní (školy soukromé se pojišťovaly prostřednictvím produktu Podnikatel), a že je možné klientovi v obou případech nabídnout vedle plného rozsahu krytí (opět dle pojištění pro podnikatele) i rozsah snížený, který je levnější o 30 %.

Pojištění právní ochrany pro myslivce


Zcela unikátní produkt chránící myslivce při výkonu práva myslivosti.
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.