Založení společnosti na dálku? Jde to!

| rubrika: FINEXPO | 1. 4. 2017
Chtěli byste se vrhnout do podnikání a založit si společnost s ručením omezeným? Co všechno pro to ne/musíte udělat a jak dlouho celý proces trvá se dozvíte v následujícím článku.

Placená prezentace

Nenechte se odmítnout rejstříkovým soudem

Pokud nevíte, jak založit společnost s ručením omezeným sami a máte obavu z odmítnutí rejstříkovým soudem, nezoufejte. Založte si společnost na klíč a co víc, nemusíte u toho být přítomni. Vyhněte se nepříjemným komplikacím při podávání návrhů a využijte služeb Simply Office. Ve spolupráci s notářem pro vás kompetentní pracovníci vyřídí živnostenské oprávnění a zápis nově založené společnosti do obchodního rejstříku. 

Nová společnost do dvou týdnů

Nemůžete se dostavit na hlavní pobočky v Praze a Brně? K založení kapitálové společnosti můžete udělit klidně plnou moc. Jediné, co se bez vaší součinnosti neobejde, je založení bankovního účtu a složení základního kapitálu společnosti. Pokud ale tyto dvě věci zařídíte rychle, můžete mít novou společnost už za 10 pracovních dní. Podle zákona máte právo vložit jako kapitál společnosti jen symbolickou 1 Kč. Stát se tím snaží zjednodušit život podnikatelům. Odborníci přesto doporučují složit vyšší částku, a to minimálně 50 000 Kč. Firma bude působit mnohem důvěryhodněji a vy budete mít finanční jistotu do začátku. 

Jak funguje založení na dálku krok za krokem:

  1. Vyplníte objednávkový formulář.
  2. Rozmyslíte si strukturu společnosti: počet jednatelů a společníků, vydání kmenových listů, výši základního kapitálu, živnost, sídlo.
  3. Notář založí vaši společnost a vy na základě podkladů od něj otevřete bankovní účet společnosti a složíte kapitál.
  4. Potvrzení, které obdržíte, odešlete zpět.
  5. Po kompletaci všech dokumentů bude společnost zapsána v obchodním rejstříku.

Sami určujete výši kapitálu společnosti

Hlavní výhodou založení společnosti za pomoci profesionálů je obrovská úspora času. Vyhnete se martýriu při běhání po úřadech i chybám a omylům při vyplňování formulářů. V případě, že se rozhodnete složit na bankovní účet vaší nové firmy základní kapitál ve vyšší částce, ale do začátku tolik nemáte, v Simply Office si můžete půjčit až 200 000 Kč. Vše proběhne rychle a bez vašeho přílišného administrativního zatížení. Začněte podnikat jednoduše a hned.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.