Fio banka začala prodávat podílové fondy přes internet

| rubrika: Aktuality | 4. 9. 2019 11:33 | 1 komentář

Fio banka začala v internetovém bankovnictví prodávat vlastní podílové fondy. Vybírat lze ze dvou fondů přímo od Fia – globální akciový fond a fond domácího trhu. Dosud je banka prodávala přes pobočky nebo přes investiční aplikace e-Broker.

Pro zpřístupnění obchodování s fondy je potřeba si zřídit investiční smlouvu, což lze udělat také přímo v internetovém bankovnictví.

Oba fondy jsou bez vstupního poplatku, za správu si banka bere 2,3 procenta ročně. Investovat lze jednorázově od 5000 Kč nebo pravidelně od 300 Kč měsíčně.

„Přidání investování do Internetbankingu jsme si přáli již delší dobu a u podílových fondů to bylo naším záměrem hned od začátku. Věříme, že díky snazšímu přístupu k investicím je představíme většímu množství lidí a ukážeme jim, že to je opravdu jednoduché,“ říká Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Fio jde s dobou: Investice na pár kliků. Je to snadné a vyděláte, lákají banky

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.