ČSOB má nové podmínky pro vstup do letištních salonků

jih | rubrika: Aktuality | 8. 7. 2019

Pro majitele prestižních platebních karet od ČSOB začala od července platit nová pravidla pro využívání letištních salonků. Banka nově spolupracuje se společností Lounge Key, která ve světě provozuje více než 1100 salonků.

Ty jsou k dispozici klientům, kteří využívají kreditní kartu Premium Mastercard World, debetní karty Mastercard World Elite (Kartu dobré vůle), Mastercard Business Premium nebo Mastercard Business Gold. K přístupu do salonků je třeba navíc mít u karty povolené internetové platby.

Nově platí, že pro vstup do letištních salonků už zákazníci ČSOB nepotřebují speciální kartičku, stačí se prokázat platební kartou.

Kdo jednu z výše uvedených karet vlastní, má bezplatně neomezený počet vstupů do salonků Mastercard v Praze, Vídni a Bratislavě. Nabídka salonků v Bratislavě se ale nevztahuje na business karty.

Do dalších salonků je pak počet vstupů zdarma omezený. U kreditní Premium Karty, Karty dobré vůle a Mastercard Business Gold mají klienti ČSOB zdarma čtyři vstupy do letištních salonků ročně (jeden vstup na osobu). U karty Mastercard Business Premium pak dva vstupy ročně.

Za každý další vstup zaplatí 32 dolarů na osobu. Vstupy tedy podle mluvčího ČSOB Patrika Madleho nově zlevnily, když se dosud platilo 30 dolarů plus DPH ve výši 21 procent.

Tip: Dynamický zloděj. Pozor na trik při platbě kartou

Počet vstupů mohou zákazníci sledovat na webu Lounge Key nebo v mobilní aplikaci. Do služby je třeba se registrovat. „Přesný a snadno dostupný přehled vstupů do salonků je jedním z nejčastějších požadavků našich klientů, a právě mobilní aplikace na tyto požadavky reaguje,“ říká Miroslav Zetek, který má v ČSOB na starosti program pro prémiové klienty.

Šetřete spojením služeb

@SubmitCaption

Neomezený tarif, rychlý internet a televize s 30 programy jen za 1 249 Kč. V této kombinaci ušetříte 17 % každý měsíc.

Advertisement

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

bonusy, ČSOB, letiště, platební karty

A tohle už jste četli?

Znáte rozdíl mezi kreditní a debetní kartou? Jak je správně používat a chránit

25. 5. 2023 | Jan Müller

Znáte rozdíl mezi kreditní a debetní kartou? Jak je správně používat a chránit

Pro platební karty se u nás vžil termín kreditka. Ve skutečnosti ale většinou jde o kartu debetní. Jak velký je v tom rozdíl?

Z bankomatu si vyberete i bez karty. Ale co vklady?

24. 5. 2023 | Olga Skalková

Z bankomatu si vyberete i bez karty. Ale co vklady?

Naprostá většina bankomatů v Česku už nabízí bezkontaktní výběry mobilem nebo hodinkami. Jenže: Když si chcete do stejného přístroje vložit hotovost na účet, často neuspějete bez plastové... celý článek

Český Mastercard bude mít nového šéfa, Čarný končí

22. 5. 2023 | redakce Peníze.CZ

Český Mastercard bude mít nového šéfa, Čarný končí

Michal Čarný, generální ředitel společnosti Mastercard pro Česko a Slovensko, skončí ve funkci 31. srpna letošního roku. „Rozhodl se neprodloužit své působení ve společnosti a zaměřit... celý článek

Takhle vám vyberou účet. Podívejte se na triky podvodníků

25. 4. 2023 | Gabriel Pleska | 2 komentáře

Takhle vám vyberou účet. Podívejte se na triky podvodníků

Útoků na internetové bankovnictví přibývá. Falešné webové stránky, e-maily, SMS, zprávy přes Facebook. Berou na sebe masku bankéře, úředníka nebo i kamaráda. Pomůžeme vám nenaletět. celý článek

Tři banky hlásí odstávku, limity si nastavte včas

21. 4. 2023 | Petr Kučera

Tři banky hlásí odstávku, limity si nastavte včas

Česká spořitelna, Raiffeisenbank a krátce i Fio o víkendu dočasně vypnou své elektronické bankovnictví. Klienti by si proto dopředu měli nastavit limity na platebních kartách, pokud... celý článek

Partners Financial Services