Přichází nová zlatá horečka

PR článek | rubrika: FINEXPO | 2. 11. 2015 | 3 komentáře
Zlatou kartu by chtěl téměř každý pátý Čech. Vyplývá to z průzkumu Equa bank, který potvrdil, že vlastnictví zlaté karty je díky exkluzívním službám desítky let symbolem prestiže a výjimečnosti. Nyní na trh přichází novinka – zlatá karta od MasterCard, která tuto službu zpřístupňuje širší veřejnosti. V Equa bank ji totiž dostanete již k běžnému účtu.
Přichází nová zlatá horečka

Komerční spolupráce

Unikátnost zlatých platebních karet prokázaly ohlasy lidí v anketě Equa bank, která zároveň potvrdila, že pro muže je symbolem vysokého společenského statutu. Pro ženy je naopak užitečným prostředkem k nejrůznějším exkluzivním výhodám, jako je rodinné cestovní pojištění, pojištění karty a osobních věcí, nebo výběry z bankomatů v zahraničí zdarma.

Téměř každý pátý respondent uvedl, že zlatou kartu vnímá jako prostředek, který otevírá dveře na zajímavá místa a který nabízí řadu nadstandardních doplňkových služeb. Ještě nedávno se zdálo, že pořízení této exkluzivní karty je nedosažitelnou metou. Díky zlatým platebním kartám Equa bank Premium a Premium Plus je to ale už minulost.

Zlatou kartu MasterCard nabízí jako první z nových bank Equa bank ke svému  běžnému účtu. Český bankovní trh tak prochází důležitou proměnou. Zlatou kartu Premium lze vlastnit již za 89 korun měsíčně, kartu Premium Plus za 129 korun měsíčně. Karty jsou vydávány k Equa bank běžnému účtu, jehož vedení a další služby jsou bezplatné, a to zároveň se všemi výhodami prestižních zlatých karet.

Mezi další exkluzivní výhody zlaté karty MasterCard od Equa bank, kterou zákazník může získat za nejnižší cenu na trhu, patří třeba přístup k službám programu MasterCard Elite. Ten nabízí velké množství benefitů, odměn a jiných služeb a zákazník má přístup rovněž k nabídkám bonusového programu Sphere card se 30% slevami ve více než 10 000 obchodech. Díky zlaté kartě MasterCard také získáváte klíč k luxusním zážitkům. Můžete si například užít vstup zdarma do letištního salónku na pražském letišti Václava Havla nebo na mezinárodním letišti ve Vídni, služby osobního asistenta na telefonu, který pomůže s rezervací ubytování, zapůjčením auta či hledáním jedinečného kulturního zážitku jako je třeba noční procházka v ZOO.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Podle průzkumu si téměř třetina respondentů myslí, že zlatá karta je klíčem k větší zábavě, slevám u obchodníků a zvýhodněným bankovním produktům. Až do teď neexistovala lepší příležitost pro získání prestižní zlaté karty. Proto neváhejte a pořiďte si zlatou kartu Equa bank Premuim nebo Premium Plus a užívejte si naplno!

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-10
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 3 komentářů

A tohle už jste četli?

Nový trik, jak vykrást účet. Používá robota

7. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 4 komentáře

Nový trik, jak vykrást účet. Používá robota

Před novou variantou telefonního podvodu, která má lidi přimět k tomu, aby odevzdali zločincům přístup do svého bankovnictví, varuje ČSOB. Lidem jménem banky volá hlasový automat, který... celý článek

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

6. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Policie rozbila dva gangy bazarových podvodníků

Čeští a ukrajinští policisté rozkryli dva gangy takzvaných bazarových podvodníků. Při operacích s krycími názvy RIP a Victory zadrželi na Ukrajině několik desítek lidí, nyní už obviněných. celý článek

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera | 1 komentář

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

30. 11. 2023 | Petr Kučera

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

Možnost úplně odmítnout klasickou kartu – a spokojit se jen s její virtuální podobou – nabízí už několik bank. Kdy se přidají další? A jaké to má výhody a nevýhody?

Kyberšmejdi letos nakradli už miliardu. Jak bránit platební karty a účty

8. 11. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Kyberšmejdi letos nakradli už miliardu. Jak bránit platební karty a účty

Počet pokusů o průnik do bankovnictví nebo získání údajů k platební kartě roste. Průměrná škoda na podvedenou osobu je 21 tisíc. A polovička napadených po útoku ani nezmění hesla.

Partners Financial Services