Za vyzkoušení účtu odměna 500 Kč. Podmínku splníte snadno

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 12. 3. 2023 | 3 komentáře
Za vyzkoušení účtu odměna 500 Kč. Podmínku splníte snadno

Zdroj: Air Bank

Air Bank nabízí novým klientům 500 korun na vyzkoušení jejího běžného účtu. Akce má dvě podmínky: založit si do konce března účet (rámcovou smlouvu) a nejpozději do konce dubna ho propojit s mobilní aplikací My Air.

Účet je možné založit přes internetové stránky banky, osobně na pobočce nebo právě v mobilní aplikaci My Air. Odměnu dostane ten, kdo nikdy předtím neměl v Air Bank uzavřenou rámcovou smlouvu s aktivním účtem. Peníze pak banka připíše automaticky na nový účet během několika dnů po splnění podmínek.

Používání běžného účtu v Air Bank může být zcela bez poplatků za základní služby. Trochu komplikovanější je to jen s výběrem z bankomatu: zdarma jsou všechny výběry z bankomatů Air Bank a díky sdílené síti také z bankomatů Komerční banky, Monety a UniCredit. Za ostatní výběry v Česku je poplatek 35 Kč, v cizině 100 Kč.

Podobné pobídky mají také některé další banky. Tu nejatraktivnější z aktuálně běžících spustila na začátku roku Raiffeisenbank. Noví klienti můžou získat až 3000 korun. Stačí aspoň třikrát měsíčně zaplatit debetní či kreditní kartou – za každý měsíc jim banka pošle 500 korun.

Až 2500 korun nabízí služba Skip Pay, za kterou stojí ČSOB. Lidé, kteří si založí ověřený účet Plus u Skip Pay, dostanou roční dálniční známku v hodnotě 1500 korun, při dalším používání karty mohou během dvou měsíců snadno získat v součtu dalších 1000 korun.

Až 2000 korun vrátí z nákupů mBank. Akce pro nové klienty trvá do konce dubna. Základní podmínkou je zaplatit kartou k účtu prostřednictvím mobilu nebo hodinek. Banka pak vrátí na účet částku, kterou klient předtím zaplatil – maximálně 2000 korun.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Pravidelně aktualizovaný přehled slev, bonusů a dalších akcí nejen u běžných účtů. 

Akce, slevy, bonusy!

UniCredit Bank nabízí novým klientům dvanáct lístků do sítě multikin CineStar zdarma a vrácení tří procent z plateb kartou po dobu jednoho roku (maximálně 500 Kč měsíčně, tedy 6000 Kč za rok). K účtům Open a Top, jejichž vedení však není automaticky bez poplatků, dá také balíček produktů Procter and Gamble v hodnotě 2500 Kč.

Komerční banka při založení nového účtu MůjÚčet, MůjÚčet Plus a MůjÚčet Gold nabízí 1000 korun na nákup v e-shopu českého národního hokejového týmu. Akce probíhá do vyčerpání 700 kusů slevových kódů.

Jde na běžných účtech ušetřit? Ano!

Vyberte si účet s výhodnějšími podmínkami a ušetřete až pár stovek měsíčně. Ať jste podnikatel, soukromá osoba nebo student.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+19
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 3 komentářů

A tohle už jste četli?

Liška končí. Stavební spořitelna vymění maskota

30. 3. 2023 | Petr Kučera

Liška končí. Stavební spořitelna vymění maskota

Stavební spořitelna ze skupiny ČSOB změní po třiceti letech svého maskota. Lišku vystřídá chameleon, kterého ČSOB začala používat v reklamě a marketingové komunikaci v roce 2021.

Nejoblíbenější značkou je Air Bank, ukázal průzkum zkušeností

30. 3. 2023 | Petr Kučera

Nejoblíbenější značkou je Air Bank, ukázal průzkum zkušeností

Air Bank se stala vítězem průzkumu 100 nejlepších zákaznických zkušeností v?Česku, který každoročně sestavuje KPMG ČR na základě padesáti tisíc klientských hodnocení. Před rokem skončila... celý článek

Do banky i bez aplikace. Ověřovací SMS neskončí, couvá Moneta

29. 3. 2023 | Petr Kučera | 18 komentářů

Do banky i bez aplikace. Ověřovací SMS neskončí, couvá Moneta

Ještě na konci minulého týdne se Moneta snažila přesvědčit klienty, že jiná možnost od 1. dubna nebude. Potvrzovací SMS měly skončit bez náhrady.

Kartou až od 50 Kč. Může obchod omezit platby nebo chtít příplatek?

28. 3. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Kartou až od 50 Kč. Může obchod omezit platby nebo chtít příplatek?

Smí obchodník stanovit minimální limit pro platbu kartou? Může zavést příplatek za bezhotovostní platbu, nebo naopak odměnu za úhradu v hotovosti? Vysvětlíme to.

Bankovní identitu už dostanou i Slováci a další cizinci

27. 3. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Bankovní identitu už dostanou i Slováci a další cizinci

Stát po více než dvou letech napravuje komplikaci, kterou způsobilo to, že cizinci nedostali doklad v elektronicky čitelné podobě.

Partners Financial Services