Z nákupů vrátí procento. UniCredit má novou akci

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 9. 6. 2020
Z nákupů vrátí procento. UniCredit má novou akci

Zdroj: Shutterstock

UniCredit Bank spustila novou akci na podporu svého běžného účtu nazvaného U konto. Kdo si ho do konce června založí přes internet, dostane jedno procento z plateb kartou zpátky po celý následující rok.

Maximální odměna může během dvanácti měsíců dosáhnout 2500 korun, což ji momentálně řadí k nejvyšším na trhu. K jejímu získání by klient musel kartou zaplatit v součtu čtvrt milionu korun – v průměru něco přes 20 tisíc měsíčně. Nejrychleji lze celou odměnu vyčerpat zhruba za čtvrt roku, protože měsíční strop je 1000 korun.

Akce míří jenom na nové klienty. Nemůže se jí zúčastnit nikdo, kdo měl v UniCredit Bank nějaký účet v uplynulých třech letech (36 měsících). Takzvaný cashback – procento ze zaplaceného nákupu – pak automaticky dostanou všichni, kdo si založí U konto od 22. května do 30. června bez návštěvy pobočky, tedy online.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Počítají se jakékoliv platby kartou UniCredit Bank v Česku i v zahraničí, a to jak u terminálu obchodníka, tak na internetu. Nepočítají se výběry hotovosti. Odměnu pak banka vyplatí na účet vždycky do poloviny následujícího měsíce.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Současně trvá předchozí akce, v níž UniCredit nabízí nováčkům dvanáct vstupenek do sítě multikin Cinestar. Oba bonusy však nelze získat současně – zájemce se tak musí rozhodnout buď pro vstupenky, nebo 1% cashback.

Účet nazvaný U konto máte zadarmo, když vám na něj přijde aspoň 12 tisíc korun měsíčně. Bez poplatku jsou všechny základní služby včetně výběrů z bankomatů (i v cizině). Výjimkou jsou europlatby – SEPA převod přijde na šest korun. Pokud však v některém měsíci nesplníte podmínku pro odpuštění paušálu, zaplatíte 199 korun.

Na nejvyšší odměnu momentálně láká ČSOB při sjednání nové kreditní karty – jednorázově 1000 korun plus dvě procenta z nákupů po dobu půl roku, v součtu tak lze získat teoreticky až 7000 korun). Sberbank slibuje u nového účtu při splnění podmínek 1234 korun každý rok a dalších 1234 korun jednorázově. Víc než tisícovku nabízí i mBank – 1500 korun za sjednání nového účtu s pravidelným spořením.

Zdroj: Shutterstock

Ať vám nic neuteče 

Přidejte si Peníze.cz na Facebook nebo Twitter a neuniknou vám další důležité aktuality a praktické rady! 

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Investujte do indexu S&P 500!

Investujte do indexu S&P 500!

Zabezpečte svou budoucnost. Investujte do akcií globálních firem jako Apple či Coca-Cola díky fondu EFEKTIKA! S předpokládaným výnosem přes 7 % ročně.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+10
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Zájem o platby na číslo mobilu překvapil. Přidalo se půl milionu lidí

6. 12. 2023 | Olga Skalková

Zájem o platby na číslo mobilu překvapil. Přidalo se půl milionu lidí

Místo čísla bankovního účtu příjemce stačí, když odesílatel zná číslo jeho mobilního telefonu. Do nové služby Platba na kontakt se během tří týdnů od startu zaregistrovalo skoro půl... celý článek

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera | 1 komentář

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

30. 11. 2023 | Petr Kučera

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

Možnost úplně odmítnout klasickou kartu – a spokojit se jen s její virtuální podobou – nabízí už několik bank. Kdy se přidají další? A jaké to má výhody a nevýhody?

Eura pošlete rychleji. Okamžité SEPA platby budou povinné

29. 11. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Eura pošlete rychleji. Okamžité SEPA platby budou povinné

Evropská unie chce zrychlit převody eur – nejdříve v eurozóně, pak i v dalších členských státech. Schválení nového nařízení se přiblížilo.

Věřitelé Sberbank dostanou zatím 95 % vkladů

27. 11. 2023 | redakce Peníze.CZ

Věřitelé Sberbank dostanou zatím 95 % vkladů

Insolvenční správkyně Sberbank CZ může vyplatit věřitelům zkrachovalé banky zhruba 57 miliard korun formou částečného rozvrhu. Schválil to insolvenční soud v pondělí 13. listopadu,... celý článek

Partners Financial Services