Air Bank prodlužuje bonus pro nováčky, dosáhnou až na 650 Kč

pk | rubrika: Aktuality | 6. 8. 2019

Air Bank prodloužila akci na podporu mobilní aplikace My Air. Kdo si do konce srpna založí nový účet v Air Bank a do konce září si ho propojí s aplikací, získá od banky 500 korun.

Dalších 150 korun můžou noví i dosavadní klienti získat, když si nově zaktivují platby mobilem (Apple Pay nebo My Air) a do třiceti dnů provedou mobilem pět plateb.

Čerpáním těchto bonusů se klient k ničemu nezavazuje. Získá při tom běžný účet, který patří k nejlepším na trhu. Air Bank jako jedna z mála navíc úročí i zůstatky na běžném účtu (1 % ročně do 100 tisíc korun při aspoň pěti platbách kartou za měsíc). Podobně jako někteří konkurenti pak klientům umožňuje získat různé slevy díky programu Odměny za placení.

S novou akcí přichází konkurenční Banka Creditas. Chce podpořit placení debetní kartou vydanou k jejímu běžnému účtu. Když se zaregistrujete do akce 6x100, můžete získat až 600 korun během půl roku. Konkrétně stovku za každý měsíc, v němž aspoň pětkrát zaplatíte kartou – a to jakoukoliv částku.

V srpnu pokračují i další akce s nadstandardními bonusy, o nichž jsme psali v nedávném přehledu. Nejvíc – až 1000 korun za založení Tom účtu – teď nabízí Moneta. Akce UniCredit Bank, díky níž mohli noví klienti získat 1200 až 1700 korun při založení U konta, už v srpnu nepokračuje.

Na 500 korun láká do konce srpna mBank při založení mKonta společně s mKartou Svět. Stačí pak aspoň jednou zaplatit kartou v cizí měně, tedy u terminálu v zahraničním obchodě nebo na zahraničním e-shopu. A když v žádosti o založení účtu napíšete do políčka promo akce kód SVET, zařadí vás do losování o 30 cestovních kufrů.

Psali jsme podrobně:

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Air Bank, bonusy, odměny, slevy

A tohle už jste četli?

Spořitelna prodlužuje 15% slevu na nákupy v řetězcích

30. 9. 2022 | Petr Kučera

Spořitelna prodlužuje 15% slevu na nákupy v řetězcích

Lidé, kteří platí kartou od České spořitelny, mohou ušetřit až 500 korun při nákupech v řetězcích Albert a Globus také během října. Banka totiž prodloužila akci o další měsíc. Strop... celý článek

Snadné platby Click to Pay nabízí už pětina e-shopů

15. 9. 2022 | Olga Skalková | 3 komentáře

Snadné platby Click to Pay nabízí už pětina e-shopů

Češi dostávají novou možnost, jak zaplatit na internetu. Díky službě Click to Pay odpadá opisování čísel z karty.

Z bankovních poboček mizí pokladny. Víc než polovina je už bezhotovostních

15. 9. 2022 | Olga Skalková

Z bankovních poboček mizí pokladny. Víc než polovina je už bezhotovostních

V Česku dál ubývá bankovních poboček s přepážkami na příjem a výdej hotovosti. Takzvané bezhotovostní pobočky nejprve zavedly nízkonákladové banky, stále víc se však prosazují i v těch... celý článek

Máte aplikaci, SMS už nepošleme. ČSOB zpřísní ověření

14. 9. 2022 | Petr Kučera

Máte aplikaci, SMS už nepošleme. ČSOB zpřísní ověření

Povinný přechod na aplikaci ČSOB Smart klíč se týká jen uživatelů mobilního bankovnictví. Lidem, kteří používají internetové bankovnictví, bude banka SMS dál posílat.

Raiffeisenbank má novou mobilní aplikaci, inspirovala se v Equa

13. 9. 2022 | Olga Skalková | 2 komentáře

Raiffeisenbank má novou mobilní aplikaci, inspirovala se v Equa

Nová mobilní aplikace bude dostupná od 20. září pod názvem Raiffeisen bankovnictví. Velkou inspirací byla aplikace Equa bank, říká v rozhovoru Michal Plzák, ředitel digitálního bankovnictví... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.