Air Bank prodlužuje bonus pro nováčky, dosáhnou až na 650 Kč

pk | rubrika: Aktuality | 6. 8. 2019

Air Bank prodloužila akci na podporu mobilní aplikace My Air. Kdo si do konce srpna založí nový účet v Air Bank a do konce září si ho propojí s aplikací, získá od banky 500 korun.

Dalších 150 korun můžou noví i dosavadní klienti získat, když si nově zaktivují platby mobilem (Apple Pay nebo My Air) a do třiceti dnů provedou mobilem pět plateb.

Čerpáním těchto bonusů se klient k ničemu nezavazuje. Získá při tom běžný účet, který patří k nejlepším na trhu. Air Bank jako jedna z mála navíc úročí i zůstatky na běžném účtu (1 % ročně do 100 tisíc korun při aspoň pěti platbách kartou za měsíc). Podobně jako někteří konkurenti pak klientům umožňuje získat různé slevy díky programu Odměny za placení.

S novou akcí přichází konkurenční Banka Creditas. Chce podpořit placení debetní kartou vydanou k jejímu běžnému účtu. Když se zaregistrujete do akce 6x100, můžete získat až 600 korun během půl roku. Konkrétně stovku za každý měsíc, v němž aspoň pětkrát zaplatíte kartou – a to jakoukoliv částku.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

V srpnu pokračují i další akce s nadstandardními bonusy, o nichž jsme psali v nedávném přehledu. Nejvíc – až 1000 korun za založení Tom účtu – teď nabízí Moneta. Akce UniCredit Bank, díky níž mohli noví klienti získat 1200 až 1700 korun při založení U konta, už v srpnu nepokračuje.

Na 500 korun láká do konce srpna mBank při založení mKonta společně s mKartou Svět. Stačí pak aspoň jednou zaplatit kartou v cizí měně, tedy u terminálu v zahraničním obchodě nebo na zahraničním e-shopu. A když v žádosti o založení účtu napíšete do políčka promo akce kód SVET, zařadí vás do losování o 30 cestovních kufrů.

Psali jsme podrobně:

KREDITNÍ KARTA SMART

KREDITNÍ KARTA SMART

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Air Bank, bonusy, odměny, slevy

A tohle už jste četli?

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

30. 11. 2023 | Petr Kučera

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

Možnost úplně odmítnout klasickou kartu – a spokojit se jen s její virtuální podobou – nabízí už několik bank. Kdy se přidají další? A jaké to má výhody a nevýhody?

Eura pošlete rychleji. Okamžité SEPA platby budou povinné

29. 11. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Eura pošlete rychleji. Okamžité SEPA platby budou povinné

Evropská unie chce zrychlit převody eur – nejdříve v eurozóně, pak i v dalších členských státech. Schválení nového nařízení se přiblížilo.

Věřitelé Sberbank dostanou zatím 95 % vkladů

27. 11. 2023 | redakce Peníze.CZ

Věřitelé Sberbank dostanou zatím 95 % vkladů

Insolvenční správkyně Sberbank CZ může vyplatit věřitelům zkrachovalé banky zhruba 57 miliard korun formou částečného rozvrhu. Schválil to insolvenční soud v pondělí 13. listopadu,... celý článek

Peníze pošlete i na číslo mobilu. Startují platby na kontakt

14. 11. 2023 | Olga Skalková | 1 komentář

Peníze pošlete i na číslo mobilu. Startují platby na kontakt

Novinku spouští šest bank, další se přidají v příštím roce. Při jedné platbě lze poslat maximálně pět tisíc korun.

Partners Financial Services