Creditas má už 32 poboček, chystá další čtyři

| rubrika: Aktuality | 26. 7. 2019 13:20

Banka Creditas dnes otevřela pobočku v Uherském Hradišti a zvýšila tak jejich celkový počet v Česku na 32. Letos už přibyly ve Svitavách, Kladně, Šumperku, Břeclavi, Opavě, Mladé Boleslavi, Táboře, Vsetíně, Jindřichově Hradci a Benešově.

„Letos otevřeme ještě pobočky v Jihlavě, Znojmě, Trutnově a zřejmě na přelomu roku už čtvrtou v Praze,“ upřesnila webu Peníze.cz mluvčí banky Lucie Brunclíková.

Zatímco pro letošní rok měla Creditas v plánu otevřít šestnáct nových poboček, bližší číslo pro příští rok zatím nezveřejnila. „V příštím roce budeme dále rozšiřovat pobočky v místech, kde to bude dávat smysl,“ říká mluvčí. „Zaměříme se také na oblast odborných znalostí a dovedností pracovníků poboček a rovněž na personální stabilizaci týmů nových poboček,“ dodává.

Obecně se Creditas snaží otevírat pobočky v oblastech, kde už teď má větší počet klientů, kteří zatím musí na nejbližší pobočku dojíždět, často i několik desítek kilometrů. Cílem je také dostupnost banky ve větších městech, která jsou spádovým centrem pro okolní region.

Na všech pobočkách Creditas poskytuje směnárenské služby, zatímco někteří konkurenti (ČSOB a Raiffeisenbank) je po dubnovém zpřísnění zákona zrušili.

Další aktuality?

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Twitter nebo Facebook a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.