Přichystejte si levné a nezapomenutelné Vánoce, jak na to?

PR článek | rubrika: FINEXPO | 24. 11. 2021
Na tom, aby byly Vánoce nezapomenutelné, se značně podílí nejen celková atmosféra domácnosti, ale také výzdoba, sledování vánočních filmů a pohádek, večery strávené s rodinou u deskových her nebo pojídání chutného cukroví a jiných dobrot. Jak ale docílit toho, aby letošní Vánoce byly nejen nezapomenutelné, ale i cenově přívětivé?
Přichystejte si levné a nezapomenutelné Vánoce, jak na to?

Zdroj: unsplash.com

Komerční spolupráce

Začněte vánoční výzdobou

Nic domov nezútulní ve vánočním čase tak jako výzdoba. Kromě světýlek, která se hodí nejen jako ozdoba na stromeček, ale také jako dekorace na rám postele, na dveřní rám nebo na zahradu, skvěle vypadají i vánoční polštářky, deky nebo přehozy na pohovku. Určitě se porozhlédněte i po zimních samolepkách na okna, po nových ozdobičkách na stromeček nebo po tradičních svícnech. Spoustu vánočních dekorací nabízí například decoDoma katalog, v němž je kromě dekorací možné zakoupit i nějaké vánoční dárky, například decoDoma katalog obsahuje vybavení do kuchyně, bytový textil a povlečení.

Pokud patříte k těm šikovnějším, vrhněte se do výroby vánočních dekorací sami, může se jednat o skvěle strávený čas s dětmi. Využijete-li navíc pro výrobu přírodní dekorace sesbírané v lese či na zahradě nebo věci, které již máte doma, ušetříte značný finanční obnos.

Zásobte si lednici dobrotami

Dobrotami máme na mysli nejen vánoční cukroví nebo smažené řízky, kapra a bramborový salát, k vánoční pohodě neodmyslitelně patří i další pochutiny. Jednat se může o chlebíčky, obložené talíře nebo třeba jablka v čokoládě. V každém případě se vyplatí využít akčních nabídek v letácích supermarketů, jako je Tesco leták PDF. Výhodou nabídek uvedených v Tesco letáku PDF je nejen jejich nízká cena, ale také to, že si je můžete nechat pohodlně doručit až domů. Tesco totiž zajišťuje rozvoz nákupů ve vybraných městech.

V letácích se určitě po rozhlédněte i po ovoci a zelenině, abyste svému tělu dodali dostatek vitamínů, na škodu nebude ani mléko na přípravu kakaa, káva nebo trvanlivé potraviny, abyste do obchodu nemuseli chodit každý den. Zdrojem akčních nabídek mohou být jak letáky společností, tak jejich mobilní aplikace, kde jsou často dodatečné slevové kupóny.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Dárky vybírejte s předstihem

Na nezapomenutelných Vánocích se částečně podílejí i dárky. Abyste svým blízkým pořídili něco, co jim udělá radost, ale zároveň vám nezruinuje bankovní účet, vybírejte vánoční dárky s předstihem. Budete tak mít možnost využít akčních nabídek, a to nejen v letácích, jako je Albert leták, ale také ve výprodeji. Nejoblíbenější je v předvánočním období období Black Friday, kdy slevy dosahují až několika desítek procent. Pokud se navíc rozhodnete pro dárkovou kazetu z drogerie nebo parfumerie, je dost možné, že pár dní před Vánocemi již bude sortiment velmi omezený, rozebraný.  Včasné nakupování tak bude mít vliv nejen na výslednou cenu, ale i na celkový výběr. Vhodnými univerzálními dárky jsou nejen kosmetické balíčky, ale také dárkové poukazy do obchodu nebo na benzín a dárkové koše plné trvanlivých potravin. Pokud třeba Albert leták nabízí zvýhodněné víno, salámy a paštiky, sestavte svému kolegovi, šéfovi nebo kamarádovi dárkové balení dobrot.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

5. 12. 2023 | Petr Kučera

Revoluce v placení se blíží, hlásí banka. Zacvakáte bez terminálu

Nové řešení, které má podstatně rozšířit možnost bezhotovostního placení v Česku, přinese Air Bank pod značkou Cvak. Obchodníkům umožní přijímat platby i bez klasického platebního terminálu. celý článek

VZP změní podmínky pro čerpání benefitů z programu prevence

4. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

VZP změní podmínky pro čerpání benefitů z programu prevence

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) od ledna 2024 sjednocuje podmínky a termíny pro čerpání příspěvků z fondu prevence. Podrobnosti popisuje její mluvčí Viktorie Plívová.

Povinný sběr textilu se blíží. Úřad řekl, jak bude fungovat

4. 12. 2023 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Povinný sběr textilu se blíží. Úřad řekl, jak bude fungovat

Nejpozději do ledna 2025 mají obce povinnost zařídit na svém území třídění a sběr starého textilu. Povinnost zřídit sběrné místo na textil jim ukládá zákon o odpadech, který je účinný... celý článek

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

4. 12. 2023 | Petr Kučera

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání se stejným obdobím loňského roku je vyšší o 7,1 % (2810 korun). Oznámil to Český statistický... celý článek

Spočítejte si, jak vám zdraží elektřina. Známe nové ceny za distribuci

30. 11. 2023 | Gabriel Pleska | 5 komentářů

Spočítejte si, jak vám zdraží elektřina. Známe nové ceny za distribuci

Energetický regulační úřad zveřejnil svou část ceny za elektřinu a plyn. Co to udělá s konečnou cenou pro domácnosti? Tady je přehled.

Partners Financial Services