Mall Pay chce být samostatnější, mění logo

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 26. 7. 2021
Mall Pay chce být samostatnější, mění logo

Zdroj: Mall Pay

Fintechová společnost Mall Pay mění svou vizuální identitu. Stylizovanou platební kartu v ní nahrazuje NFC symbol pro bezkontaktní placení. Slovo Mall sice v názvu zůstává, graficky už ale nebude totožné s logem skupiny Mall Group, která mimo jiné provozuje e-shop Mall.cz.

„Nová značka přichází po třech letech od startu Mall Pay a symbolicky podtrhává změny, kterými služba prochází – představení chytrých kreditek, možnost generování virtuálních karet, rozšíření partnerských e-shopů na více než 7000 nebo vstup na trh s chytrým pojištěním v e-shopech. A hlavně více než 70 tisíc klientů, kteří s námi pravidelně platí online i v kamenných obchodech,“ říká Adam Kolesa, šéf Mall Pay.

Logo Mall Pay
Zdroj: Mall Pay

Jak se mění logo Mall Pay

„Chceme jasně ukázat, že Mall Pay tu je pro celý trh. E-shopy, které chtějí zlepšovat své služby pro zákazníky. Klienty, kteří s námi přeskočí zdržení spojené s placením úplně kdekoli,” upřesňuje Kolesa. „Neznamená to, že bychom se k Mall Group přestali hlásit. Jen chceme ukázat větší otevřenost vůči celé české e-commerce scéně. Vyrostli jsme a dává smysl se více osamostatnit – i ve vizuální komunikaci,“ vysvětluje.

Chystá se výhledově i přejmenování, tedy název bez Mall? „Diskuze nad značkou Mall v našem názvu tu byly vždy a provází nás v podstatě celou dobu naší existence. Nad změnou však momentálně rozhodně neuvažujeme. Z retailových zkušeností Mall Group budeme čerpat i nadále, zároveň nám značka Mall pomáhá budovat důvěru u nových klientů,” odpovídá Kolesa. Ponechání názvu s opuštěním jednotného stylu tak považujeme za nejlepší možný kompromis. Ukazujeme, kde máme kořeny, ale zároveň jasně říkáme, že jsme tu pro všechny,” dodává.

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Mall Pay je společný podnik Mall Group a ČSOB. Funguje od listopadu 2018 a zaměřuje se hlavně na odložené platby. Navazuje na službu Kup Najisto, jejíž historie sahá až do roku 2014. Od loňského února je Mall Pay plně integrována do platební brány ČSOB.

Psali jsme víc:

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

KREDITNÍ KARTA SMART

KREDITNÍ KARTA SMART

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Haléře v Česku. Kde se vzaly a další zajímavosti z historie

29. 9. 2023 | Gabriel Pleska

Haléře v Česku. Kde se vzaly a další zajímavosti z historie

Je to patnáct let, co se přestaly používat padesátníky a haléře tak zmizely z oběhu. Haléřové mince přitom Češi brali denně do ruky víc než století. Byly tak obyčejné a všední, že by... celý článek

Jak mají otevřeno obchody ve svátek 28. září

26. 9. 2023 | Gabriel Pleska

Jak mají otevřeno obchody ve svátek 28. září

Ve čtvrtek 28. září oslavíme Den české státnosti a připomeneme si zemského patrona svatého Václava. Jaká bude otevírací doba obchodů?

Co nejvíc zdražilo, ale i zlevnilo. Tohle jsou skokani roku

25. 9. 2023 | Gabriel Pleska

Co nejvíc zdražilo, ale i zlevnilo. Tohle jsou skokani roku

Máme tucet špatných a tucet dobrých zpráv. Vybrat vám nedáme. Nejdřív vám ukážeme, které ceny nejvíc vyrostly. Ale vydržte – dozvíte se, i co je lacinější.

Polovina lidí odejde z e-shopu, když nenajde promo kód

22. 9. 2023 | PR text

Polovina lidí odejde z e-shopu, když nenajde promo kód

Slevové kupony jsou dnes nedílnou součástí každodenního života Čechů. Všichni jsme už zažili, že jsme dostali slevu na nákup v obchodě, 50% slevu na příští nákup nebo kupon na další... celý článek

Další možnost nakupovat celou noc. Billa otevírá na benzinkách OMV

21. 9. 2023 | redakce Peníze.CZ

Další možnost nakupovat celou noc. Billa otevírá na benzinkách OMV

Obchodní řetězec Billa a síť čerpacích stanic OMV otevírají první společný obchod na benzince v Praze nedaleko Chuchle na Strakonické ulici. Další tři obchody pod značkou Viva Billa... celý článek

Partners Financial Services