Benzina se víc přihlásí k polským majitelům, koníka doplní orel

| rubrika: Aktuality | 24. 10. 2019 17:30 | 5 komentářů

Na vybraných plochách čerpacích stanic Benzina se vedle tradičního loga s koníkem začne objevovat také orel symbolizující polskou skupinu Orlen, do které síť pump patří.

„Benzina patří do velké mezinárodní sítě s téměř třemi tisíci čerpacích stanic v pěti zemích a dlouhodobě se opírá o finanční zázemí a obchodní zkušenosti sdílené v rámci mezinárodního koncernu Orlen. Tento společný obchodní model, důraz na kvalitu a spojení tradice s moderní přítomností nyní chceme připomenout jak české veřejnosti, tak mezinárodním zákazníkům, kteří cestují přes území České republiky. Věříme, že nám tento krok pomůže k získání nových zákazníků,“ vysvětlil Tomasz Wiatrak, předseda představenstva skupiny Unipetrol, která pod značkou Benzina provozuje v Česku a na Slovensku celkem 419 čerpacích stanic.

„Dalším krokem bude zavedení mezinárodních platebních služeb,“ doplnil Wiatrak.

Loga společností Benzina a Orlen se společně objeví například na cenových totemech, výdejních stojanech a obrazovkách uvnitř čerpacích stanic. Firma přichystala i marketingovou kampaň, která odstartuje 28. října a bude zahrnovat televizní spoty, propagaci online, na sociálních sítích a billboardech.

Čerpací stojan Benzina.

Loga obou značek na čerpacích stojanech. Autor: Benzina

Koncern Orlen provozuje více než 2800 čerpacích stanic v pěti zemích – v Polsku (1784) a Litvě (25) pod značkou Orlen, v Německu pod značkou Star (584) a v Česku (413) a na Slovensku (6) pod značkou Benzina. Od roku 2005 byl Orlen majoritním akcionářem skupiny Unipetrol a v roce 2018 se stal jejím jediným vlastníkem.

Za kolik tankujeme? Benzin je v Česku nejlevnější od poloviny dubna

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 5 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.