T-Mobile zvýhodnil balíčky dokupovaných dat

| rubrika: Aktuality | 4. 6. 2019 11:14

T-Mobile změnil datové balíčky, které si je možné dokoupit po vyčerpání dat z tarifu. Nově taky tato nevyčerpaná data převádí do dalšího období.

Ke změně dochází od pátku 7. června. Dosud operátor k dokoupení nabízel od 100 MB do 1,5 GB dat. Nově má balíčky od 60 MB do 10 GB. Dosud se například za 100 MB platilo 49 korun, nově to bude 39 korun. Za 1,5 GB dat se dosud platí 249 korun, nově za tuto cenu bude přídavek 2,5 GB dat. Například 10 GB dat pak vyjde na 599 korun. Nabídka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky s tarifem i předplacenou kartou Twist.

„Datové potřeby našich zákazníků jsou různé, v nabídce máme tarify s daty od 0,5 GB až do 60 GB. Stejnou svobodu jsme zákazníkům chtěli dát i v případě, že svá základní data vyčerpají a limit chtějí navýšit,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

„Rozhodli jsme se proto nejenom rozšířit nabídku, ale dobitá data také nově převádíme do dalšího zúčtovacího období,“ dodává Podlucký. Platnost dokoupených dat je 30 dní. K navýšení datového limitu nedochází u T-Mobile automaticky, zákazník se sám rozhodne, zda si data dokoupí, či nikoli.

Pro studenty má operátor navýšení datového limitu za zvýhodněné ceny: 1 GB za 99 korun, 4 GB za 199 korun a 10 GB za 299 korun.

Tip: Revoluce při volání do ciziny. Končí roamingový paradox

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.