Spolupracovat s REALTIÍ se vyplatí

PR článek | 2. 10. 2007
Požadujete kvalitní služby, která Vám jako klientovi (podílníkovi) umožní mít transparentní přehled o svých penězích? Sledovat vývoj vlastních prostředků online nebo prostřednictvím příjemné operátorky, nikoliv záznamové služby? Jste obchodník (investiční zprostředkovatel) a pro obsluhu svých klientů si přejete využívat systém, který Vám přinese dokonalý přehled o rozpracovanosti smlouvy, o přehledu produkce nebo o vývoji smlouvy v dalším období?

Po shlédnutí stránek www.realtia.cz si oblíbíte číslici 5. Zařaďte 5 a s námi udržíte rychlost a pojedete na maximální výkon.

REALTIA Vám přináší 5 důvodů proč investovat do nemovitostí

realtia

Finanční prostředky pod kontrolou a jedinečné služby pro klienty:

1. Realtia online
Zvolte si snadný, rychlý a bezpečný přístup na Váš majetkový účet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A to bez poplatků za využívání této služby, která Vám umožňuje:

 • sledovat aktuální stav a vývoj Vašich investic
 • sledovat aktuální vývoj kurzu 1. nemovitostního OPF Realtia
 • kontrolovat, zda již proběhly zadané transakce (např. nákup nebo odkup PL)
 • prohlédnout si a vytisknout aktuální výpis z Vašeho majetkového účtu
 • 2. Infolinka 810 700 044
  Internet není Vaším kamarádem? Nevadí. Zvolte si možnost ovládat Váš účet prostřednictvím infolinky, a to s „živým“ operátorem. Rádi Vás uslyšíme.

  3. E-mailové zprávy zdarma
  Podle Vašeho výběru Vám budeme zasílat informace o stavu Vašeho účtu ve Vámi zvolené periodě (měsíčně, čtvrtletně, pololetně, po každém pohybu). Písemný výpis 1x ročně Vám zašleme také bez poplatku.

  4. Poradce (investiční zprostředkovatel)
  Raději využíváte služeb finančního poradce? Spolupracujeme výhradně s externími investičními zprostředkovateli, kteří splňují všechny legislativní podmínky pro výkon své činnosti a jsou řádně proškoleni. Máte tak zajištěnu maximální péči po celou dobu využívání našich služeb.

  5. Starosti o Vaše peníze nechte na profesionálech a vy se můžete věnovat své rodině a profesi.

  REALTIA přináší svým obchodním partnerům minimálně 5 důvodů proč spolupracovat.

  Náš vztah je postaven na bázi obchodního vztahu (externí spolupráce). To přináší klientům nespočet výhod. Výraznou výhodou je to, že ze strany naší společnosti není na poradce vyvíjen tlak na poskytnutí poradenství jehož výstupem má být pouze prodej našeho produktu. Poradce spolupracuje se specializovanou společností, která klientům poskytuje nezávislé finanční poradenství. Naší prioritou je maximální podpora v jejich činnosti, počínaje kvalitním technologickým zázemím, prvotřídním školením, až po různorodé prvky podpory prodeje. Forma spolupráce je postavena na vyváženosti obchodního vztahu s jasně transparentní kulturou.

  Spolupracovat s REALTIÍ se vyplatí

  1. Produkt a služba
  Moderní, nový a kvalitní produkt. Moderní a kvalitní služby pro klienta a poradce.

  2. Funkční informační systém a back office
  Získáte někdy jinde informaci e-mailem ihned po zapracování klientské smlouvy do systému? Přichází Vám zpráva typu Smlouva s klientem zpracována a odeslána? Má Váš back office online přístup pro získání přehledu produkce? Je Vaše společnost a Vaše osoba komunikována směrem ke klientovi jako kontaktní osoba? Pokud odpovíte ano, tak již s námi spolupracujete.

  3. Odměna
  Nedílná a důležitá součást každé činnosti. Náš moderní systém Vám zabezpečuje včasnou a rychlou výplatu odměny za Vaší činnost. Váš back office má prostřednictvím online přístupu denní přehled o produkci, provizních datech,a to i zpětně s možností volby časového období.

  4. Školení a podpora prodeje
  Samozřejmostí je produktové školení, ukázka nastavení a obsluhy služeb. Naším cílem je, abychom se v průběhu našich setkání nejenom produktově zdokonalili, ale také pobavili. Obchod je hra, zábava a zodpovědnost. U nás nezískáte semináře se zaměřením na obchodní dovednosti. Pomůžeme Vám s tím, čím se jako poskytovatel produktu zabýváme. Tím je produkt a jeho klady a zápory, jeho správné využití pro klienta, služby pro klienta, služby pro Vás poradce, odpovíme Vám na nejčastější otázky a společně si popovídáme, kdy využít jednorázové investice nebo pravidelné investování.

  5. Využití moderních nástrojů v oblasti marketingu
  Již dnes nás můžete spatřit v ulicích města Prahy nebo na internetu. Máme pro Vás a klienty připravenu video prezentaci. Ukázky jsou na www.realtia.cz. Využili jsme moderních nástrojů k tomu, abychom podpořili náš společný obchod. V dalším období chystáme aktivity, které budou podporovat náš společný obchod.

  Je mnoho důvodu proč spolupracovat s REALTIÍ. Na www.realtia.cz se můžete podívat na zajímavou video prezentaci a naše menu Vám dává možnost si projít krok za krokem proč se vyplatí investovat do nemovitostí. Přeji Vám příjemnou cestu k dosažení Vašich investičních cílů.

  Pavel Doubek
  obchodní ředitel
  Realtia investiční společnost, a.s.

Podpojištění řeší kalkulačka

Podpojištění řeší kalkulačka

Většina Čechů má podpojištěné domy a neví o tom. Nová kalkulačka pomáhá správně a rychle nastavit výši pojistné částky.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-5
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Haléře v Česku. Kde se vzaly a další zajímavosti z historie

29. 9. 2023 | Gabriel Pleska | 1 komentář

Haléře v Česku. Kde se vzaly a další zajímavosti z historie

Je to patnáct let, co se přestaly používat padesátníky a haléře tak zmizely z oběhu. Haléřové mince přitom Češi brali denně do ruky víc než století. Byly tak obyčejné a všední, že by... celý článek

Jak mají otevřeno obchody ve svátek 28. září

26. 9. 2023 | Gabriel Pleska

Jak mají otevřeno obchody ve svátek 28. září

Ve čtvrtek 28. září oslavíme Den české státnosti a připomeneme si zemského patrona svatého Václava. Jaká bude otevírací doba obchodů?

Co nejvíc zdražilo, ale i zlevnilo. Tohle jsou skokani roku

25. 9. 2023 | Gabriel Pleska

Co nejvíc zdražilo, ale i zlevnilo. Tohle jsou skokani roku

Máme tucet špatných a tucet dobrých zpráv. Vybrat vám nedáme. Nejdřív vám ukážeme, které ceny nejvíc vyrostly. Ale vydržte – dozvíte se, i co je lacinější.

Polovina lidí odejde z e-shopu, když nenajde promo kód

22. 9. 2023 | PR text

Polovina lidí odejde z e-shopu, když nenajde promo kód

Slevové kupony jsou dnes nedílnou součástí každodenního života Čechů. Všichni jsme už zažili, že jsme dostali slevu na nákup v obchodě, 50% slevu na příští nákup nebo kupon na další... celý článek

Další možnost nakupovat celou noc. Billa otevírá na benzinkách OMV

21. 9. 2023 | redakce Peníze.CZ

Další možnost nakupovat celou noc. Billa otevírá na benzinkách OMV

Obchodní řetězec Billa a síť čerpacích stanic OMV otevírají první společný obchod na benzince v Praze nedaleko Chuchle na Strakonické ulici. Další tři obchody pod značkou Viva Billa... celý článek

Partners Financial Services