První skutečná REALITY show: kupte si investiční nemovitost!

První skutečná REALITY show: kupte si investiční nemovitost!
Přemýšlíte, jak se zabezpečit na stáří? Chcete výhodně investovat? Pak přesně pro vás je tato Reality show: pořiďte si s námi investiční nemovitost. Stačí se přihlásit. A ostatní se můžou dívat, jak se to dělá.

První realitní reality show právě hledá účastníky. Kromě nich bude hlavní postavou programu Daniel Kotula, realitní makléř, investor, specialista na nemovitosti. Jeho články na téma investic do nemovitostí jste mohli sledovat – a sledovali jste – minulý rok na Peníze.cz. Nastal čas přejít od teorie k praxi. Tedy dokázat, že strategie v článcích popisovaná je skutečně životaschopná.

O co v Reality show půjde?

Jak pro koho.

  • Účastník Reality show bude pod vedením Daniela Kotuly hledat v Praze investiční nemovitost za účelem dlouhodobého pronájmu. Nemovitost, jejíž cena bude maximálně 1,5 milionu korun, dá ročně minimální výnos 5 procent. Taková nemovitost musí mít ovšem ideální kombinaci mnoha vlastností: musí být na správném místě, v kvalitním domě, musí mít dobré dispozice a v neposlední řadě taky výhodnou cenu. Hledání nemovitosti a prověření všech parametrů provede v rámci Reality show na Peníze.cz Daniel Kotula zdarma. A zajistí i poslední důležitou položku: vhodného nájemníka.
  • Čtenáři Peníze.cz budou mít ojedinělou příležitost celou show sledovat, fandit účastníkům, kroutit hlavou nad stavem či cenou nemovitostí, do kterých v rámci show zavítáme, a v neposlední řadě – ledacos odkoukat a naučit se.

Investování do nemovitostí na Peníze.cz

Reality show

Váš úplný průvodce investováním do nemovitostí

Daniel Kotula

Daniel Kotula

Profesionál v oblasti realit, působí jako makléř v RE/MAX Real Estate Group. Pro Peníze.cz vede Realitní poradnu, v níž pravidelně odpovídá na vaše dotazy.

Zájemcům o investování do nemovitostí nabízí na svém webu Ucitelfinanci.cz kurzy Investování do nemovitostí či doporučuje audiokurz Pavla Řehulky Jak kupovat a pronajímat byty.

Jaká jsou kritéria účasti v Reality show?

  • Máte skutečnou motivaci a chuť investovat
  • Ještě nevlastníte investiční nemovitost
  • Jste ochotni se zúčastňovat prohlídek nemovitostí

Partneři: Partners

Pokud nemáte celou hotovost, ale účast v Reality show vás láká, nezoufejte. Společnost Partners Financial Services, partner soutěže, vám pomůže s vyřízením výhodného hypotečního úvěru.

Jakou nemovitost hledáme?

Z ceny a dalších parametrů hledané nemovitosti plyne, že půjde o menší byt. Jaký by měl být ten byt?

  • s výnosem alespoň 5 procent ročně
  • za správnou cenu – vzhledem ke skutečným tržním cenám
  • v dobré lokalitě
  • s vhodnými dispozicemi
  • v domě s fungující správou

Jak to celé bude probíhat?

Daniel Kotula bude pro účastníky hledat vhodnou nemovitost v Praze, provede je celým procesem nákupu a ocenění, od vyjednávání o ceně přes otázky financování až po uzavření smluv a převod nemovitosti.

V druhé fázi pak pro nemovitost najde seriózního platícího nájemníka, vypočte zhodnocení investice a a pomůže s daněmi.

Pokud vás koncept Reality show zaujal a chtěli byste se jí zúčastnit, napište do konce února na e-mail realityshow@penize.cz. Do té doby vás budeme seznamovat s účastníky, kteří se už přihlásili, a pokusíme se jich vyptat na jejich motivaci, na jejich cíl a na jejich představy o investiční nemovitosti.

Těšíme se na Vás

Tým Peníze.cz & Daniel Kotula

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+35
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 18 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

7. 2. 2012 15:37

Bývávalo kamaráde. Dnes to rozhodně není finančně ztrátová záležitost. Jen tomu musí člověk rozumět.

+16
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

7. 2. 2012 15:31, Marco

Hlásím se za vzorek typického českého nájemníka. Hravě vám prokážu, jak je pronajímání bytu finančně ztrátová záležitost!

-7
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (18 komentářů) příspěvků.
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.