ČSOB láká na 1000 Kč ke kreditce a 2 % z nákupu zpátky

| rubrika: Aktuality | 1. 6. 2020 12:30

Zdroj: ČSOB

Každý, kdo si od začátku června od konce srpna pořídí standardní kreditní kartu ČSOB či Poštovní spořitelny, dostane jednorázovou odměnu 1000 korun a k tomu dvě procenta zpět při každém zaplacení v kamenném obchodě i na internetu.

K získání jednorázové odměny 1000 korun není potřeba splnit další podmínky, klientovi přijde automaticky na účet nejpozději do 30 dnů po ukončení akce.

Tipy pro lovce odměn

Zdroj: Shutterstock

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Vrácení dvou procent z každého nákupu pak probíhá formou připsání bodů do programu ČSOB Svět odměn. Jeden bod lze proměnit na jednu korunu a použít například na splátku kreditky nebo nákup ve vybraných e-shopech. Maximálně lze takto připsat 1000 bodů (korun) měsíčně po dobu 180 dnů (šesti měsíců) od otevření kreditního účtu.

Držitel kreditní karty může také využít standardní bonusy v programu Svět odměn, především slevy u partnerských obchodníků nebo na produkty ze skupiny ČSOB. Součástí karty je i pojištění nákupu proti rozbití nebo krádeži (na půl roku) nebo prodloužená záruka zboží (o rok).

Za standardní kreditní kartu ČSOB platí klient paušál 30 korun měsíčně. Vyhne se mu, když v daném měsíci zaplatí touto kartou aspoň 3000 korun.

Akce se netýká kreditní karty pro prémiové bankovnictví ani klientů, kteří už nějakou kreditní kartu od ČSOB nebo Poštovní spořitelny mají.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.