Mezinárodní odborná konference Retail Banking 2003: Central Eastern Europe and the Balkans

| 24. 7. 2003
Ve dnech 15. – 16. září se v Praze uskuteční třetí výroční konference s názvem "Retail Banking 2003, Central Eastern Europe and the Balkans". Jedná se o setkání nejúspešnějších bank ve střední a jihovýchodní Evropě.

Tuto konferenci organizuje společnost marcus evans, jež je vedoucí mezinárodní společností, která pořádá konference, summity a školení po celém světě. Kromě atraktivních témat napříč odvětvími se společnost v posledních letech zaměřuje také na bankovnictví a kapitálové trhy.

Na programu této konference jsou případové studie týkající se se zavádění strategií směřujících k posílení a zkvalitnění produktů a služeb drobného bankovnictví. Jde především o problematiku řízení vztahů se zákazníky, budování podvědomí značky, rozvoj GSM a internetového bankovnictví, kreditních karet, a produktů týkajících se malých a středních firem.

Konference pomůže místním, ale i zahraničním profesionálům v oboru rozšířovat jejich znalosti regionu, umožní diskusi, výměnu názorů a osobní setkání s potencionáními partnery, zákazníky a kolegy. Vzhledem k mezinárodnímu charakteru konference bude pracovním jazykem angličtina.

Svou účast a vystoupení v rámci konference již potvrdily například společnosti Raiffeisen Zentralbank, UniCredito Italiano, Banco Comercial Portugues, Československá obchodné banka, GE Capital Bank a Bank Austria Creditanstalt.

Pro další informace prosím kontaktujte:

Richard Hajduk
Telefon: +420 255 707 214
Email: richardh@marcusevans.cz  
Website: www.marcusevanscz.com/3rdRetailBanking2.htm

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+7
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

banky, Kapitálový trh

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.