Air Bank prodlužuje kontokorent bez úroku

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 18. 1. 2021 11:55 | 7 komentářů
Air Bank prodlužuje kontokorent bez úroku

Zdroj: Shutterstock

Air Bank prodlužuje možnost čerpání kontokorentu bez úroku. Nabídka se týká všech kontokorentů nově sjednaných do konce letošního února. Mohou ji využít jak zcela noví, tak dosavadní klienti.

Kontokorent sjednaný do konce února lze čerpat bez úroků a dalších poplatků po dobu tří měsíců. Air Bank tím navazuje na akci, kterou měla od loňského října do prosince.

Na rozdíl od podzimu však banka tentokrát automaticky neaktivovala zvýhodnění i pro ty klienty, kteří si kontokorent sjednali (zapnuli) už dříve, přestože ho aktuálně nečerpají. Takoví zájemci si ho tedy nejdříve musí vypnout a znovu zapnout, přičemž při „snížení bonity“ banka může snížit limit nebo žádost úplně odmítnout.

„Službu jsme spustili loni v říjnu s cílem usnadnit klientům nákupy. Vzhledem k epidemiologické situaci a zavření některých provozů začali klienti tuto možnost využívat hlavně jako rezervu při krátkodobém výpadku příjmů. Proto jsme se rozhodli nabídku prodloužit, abychom klientům, kterým se nyní peníze navíc mohou hodit, vyšli vstříc,“ říká mluvčí Jana Pokorná.

Výše úvěrového rámce je od 5 tisíc do 50 tisíc korun. Službu si klienti mohou sjednat v internetovém i mobilním bankovnictví. Kromě toho Air Bank už řadu let nabízí také možnost splatit spotřebitelskou půjčku do jednoho měsíce od načerpání bez úroků či poplatků. Tuto možnost má standardně každý klient u své první půjčky, kterou si v Air Bank sjedná.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Autorsky se zaměřuje na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ještě víc než paragrafy ale miluje média. Byl šéfredaktorem České informační agentury... Další články autora.

Líbil se vám článek?

+12
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 7 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 1. 2021 14:18, Michal Kubeček

Nejen při velkém. U malého se platila koruna za zprávu, což při rozumně nastaveném limitu (člověk taky nechce být otravovaný SMS kvůli každé platbě za pár korun) a vypnutých notifikacích při převodech mezi vlastními účty dělalo pár korun měsíčně, zatímco teď je to automaticky 25 bez ohledu na počet zpráv. Stejně jako ten poplatek za druhý účet to není něco, co by člověka zruinovalo, ale je to zklamání.

Zobrazit celé vlákno

+2
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (7 komentářů) příspěvků.

A tohle už jste četli?

ČSOB a Poštovní spořitelna změní přímé bankovnictví i ceník

14. 1. 2021 | Petr Kučera | 14 komentářů

ČSOB a Poštovní spořitelna změní přímé bankovnictví i ceník

ČSOB udělá na jaře další krok k úplnému spojení se svou dříve samostatnou značkou Poštovní spořitelna. Sjednotí internetové bankovnictví, chystá i novou mobilní aplikaci. Zároveň změní... celý článek

Spořitelna má půjčku na zkoušku. Do 30 dnů bez úroku

13. 1. 2021 | Jiří Hovorka | 1 komentář

Spořitelna má půjčku na zkoušku. Do 30 dnů bez úroku

Česká spořitelna do konce února nabízí spotřebitelské úvěry, které lze do 30 dnů od podpisu smlouvy vrátit bez úroků a poplatků. V krajním případě ji tak lze využít jako krátkou bezúročnou... celý článek

Půjčí vám 50 tisíc, zpátky chtějí 145. Žebříček ukazuje, na koho si dát pozor

18. 11. 2020 | Martin Kovalčík | 73 komentářů

Půjčí vám 50 tisíc, zpátky chtějí 145. Žebříček ukazuje, na koho si dát pozor

Analýza porovnává všech 38 poskytovatelů spotřebitelských úvěrů na trhu. Důležitá není jenom samotná úroková sazba, ve hře bylo celkem 15 parametrů.

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.