Oslava audioknih! Tisíce titulů za 149 Kč na Audiotéce

PR článek | rubrika: PR Článek Finmag | 7. 10. 2019
Za osm let svého působení na českém trhu si Audiotéka získala sta tisíce uživatelů a rozšířila nabídku audioknih na více než 4700 titulů, ze kterých přes dvě stě vydala sama. Audiotéka vás zve na oslavu narozenin. V úterý 8. 10. si můžete pořídit tisíce audioknih za narozeninových 149 Kč.
Oslava audioknih! Tisíce titulů za 149 Kč na Audiotéce

Za posledních 12 měsíců přibylo do Audiotéky přes 700 titulů. Mezi posluchači jsou nejoblíbenější detektivky a thrillery, po kterých následuje kategorie fantasy a sci-fi, na třetím místě popularity jsou audioknihy ze žánru osobního rozvoje. Nejposlouchanější audioknihou uplynulého roku se stalo Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le amerického autora Marka Mansona.

Audioknihy, které kralovaly osmému roku Audiotéky

Z kategorie detektivek a thrillerů je zároveň nejprodávanější spisovatel na Audiotéce, a to Vlastimil Vondruška – autor historických detektivek. Druhým neoblíbenějším autorem je Jo Nesbø, popularitě se těšila především jeho audiokniha Žízeň.

Na vrcholu žebříčku fantasy a sci-fi se tradičně drží série Zaklínač od Andrzeje Sapkowského, následována Hraničářovým učněm Johna Flanagana, kterého pravidelně načítá Matouš Ruml. Nedávno si své početné publikum posluchačů našla na Audiotéce také audiokniha Naslouchač – první díl z rozepsané pentalogie české autorky Petry Stehlíkové. Skokanem roku, který spadá také do zmíněné kategorie, je spisovatel František Kotleta, který se dostal na páté místo nejprodávanějších autorů.

Do žánru osobního rozvoje patří nejposlouchanější audiokniha uplynulého roku, a to Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le. která zaujala posluchače svým upřímným a netradičním přístupem mezi motivačními tituly. Druhou nejprodávanější audioknihou žánru osobního rozvoje je Faktomluva následovaná nadčasovým bestsellerem Čtyři dohody.

Mezi humornými audioknihami bodoval Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět, kterého načetl jeden z nejpopulárnějších interpretů Martin Stránský. Velké pozornosti posluchačů se těšila i audiokniha Hod mrtvou labutí Ondřeje Hübla v intepretaci herců Dejvického divadla.

V literatuře faktu vedl loňský bestseller Boss Babiš, který klesl na druhou příčku nejprodávanějších audioknih posledních 12 měsíců. Z novinek uplynulého roku zaujala posluchače audiokniha Leonardo da Vinci populárního autora biografií Waltera Isaacsona nebo audiokniha Sapiens izraelského profesora Yuvala Noaha Harariho.

Doplňte si svou sbírku audioknihou za 149 Kč na www.audioteka.cz

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Deset let s eurem. Slovensko je díky němu hospodářská dvojka střední Evropy

2. 1. 2019 | Luboš Palata | 30 komentářů

Deset let s eurem. Slovensko je díky němu hospodářská dvojka střední Evropy

Před deseti lety přijali východní sousedé euro. Zvýšili si tím ceny, kvůli euru padla tamější nejreformnější vláda, ale ekonomice euro pomohlo.

Jan Školník: Opat restauraci požehnal

3. 8. 2018 | Jan Hamerský | 2 komentáře

Jan Školník: Opat restauraci požehnal

Loni, sotva tři roky po rekonstrukci pětiny komplexu, navštívilo klášter ve východočeském Broumově rekordních 60 000 návštěvníků. Letos zde na místě hostince ze 17. století byla otevřena... celý článek

Petr Stuchlík: Přešel jsem na druhý břeh. A to se neodpouští

21. 7. 2018 | Martin Vlnas | 17 komentářů

Petr Stuchlík: Přešel jsem na druhý břeh. A to se neodpouští

„Z Andreje Babiše mám dobrý pocit. Je silný, ale pozorně poslouchá ty, kteří umějí argumentovat. Pokud bych měl jít proti svým hodnotám, politiku dělat nebudu,“ říká Petr Stuchlík,... celý článek

Čím víc opilců, tím víc bitek. Nebojme se slova na P

8. 6. 2018 | Michal Kašpárek | 21 komentářů

Čím víc opilců, tím víc bitek. Nebojme se slova na P

Omezení prodeje alkoholu snížilo na různých místech světa počet násilných trestných činů. V zemi posedlé bezpečím slušných lidí se k takovým opatřením nikdo nemá.

Proč si to všechno nechají Pražáci líbit?

16. 3. 2018 | Michal Kašpárek | 13 komentářů

Proč si to všechno nechají Pražáci líbit?

Kolapsy zpestřená stagnace Prahy je jedním z nejvíc fascinujících příběhů porevolučního Česka.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.