Aviva: fondy Partners Universe v Aviva Vision

Datum: 8. 6. 2011
Aviva přichází s úpravou investiční složky investičního životného pojištění Aviva Vision.

Pojišťovna Aviva oznámila zásadní úpravu investiční složky svého investičního životního pojištění Aviva Vision. Díky spolupráci společností Aviva životní pojišťovna a Partners investiční společnost mají klienti Aviva Vision (také ale produktů LifeInvest a Talisman) možnost využívat ve své investiční složce také fondy Partners. V souvislosti s touto změnou dojde ke změně nastavení asistované správy podílového účtu.

Aviva změnila koncem května podkladová aktiva dvou svých programů investování. Program investování Dynamický+ nyní využívá Partners Universe 10 a program Agresivní multibrand má podkladová aktiva v podobě Partners Universe 13.

Další úprava potěší nejen nové klienty pojištění Aviva Vision, ale i ty stávající. V souvislosti se změnou podkladových aktiv dojde k úpravě nastavení asistované správy podílového účtu nových i stávajících pojistných smluv. Pojistné určené pro alokaci do skupiny III (tj. do aktiv s nejvyšším výnosovým potenciálem) bude alokováno do programu investování Agresivní multibrand, tj. do Partners Universe 13.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.