Začněte chytře investovat

Nenechte své peníze ztrácet na hodnotě. Najděte pro ně lepší místo. Spořicí účty vaše úspory neochrání, ani nerozmnoží. Poplatky fondů vás zase připraví o výnosy. Naštěstí nyní je tu možnost, jak investovat lépe.
Investiční platforma Portu nabízí moderní a efektivní způsob investování pro každého. Sestaví vám portfolio na míru a vy se už nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Proč investovat s Portu?

Technologie i zkušenosti

Při správě investic sází Portu na spojení pokročilé automatizace, vlastního unikátní softwaru a zkušeností portfolio manažerů WOOD & Company, české společnosti s 30letou historií.

Dlouhodobě vyšší výnosy

Výnos světového akciového trhu byl za posledních 50 let 8,9 % ročně. Podobně může růst i vaše portfolio – jeho vývoj totiž kopíruje. Za správu si účtuje jen jeden nízký poplatek, který dle délky investování začíná už na 0,6 % p.a.

Flexibilní vklady a výběry

Ideální je dlouhodobé a pravidelné investování, ale stejně jako můžete zaslat dodatečný jednorázový vklad kdykoliv, můžete peníze i vybrat.

Investování pro všechny

Správu vašich peněz můžete nechat na Portu a investovat tak diverzifikovaně a zcela bez starostí. Stejně tak si můžete svou investici poskládat sami nebo si vybrat jednu z připravených tematických strategií a zhodnocovat tak své peníze investicemi do sektorů a trendů, které odpovídají vašim cílům, hodnotám a přesvědčením.

Na budoucnosti vašich dětí záleží

Klíčem k úspěchu je při investování dlouhý časový horizont - a ten vaše děti opravdu mají. Dopřejte jim možnost využít tento časový luxus. Investujte svým dětem na Portu účtu pro děti s bezkonkurenčním poplatkem 0,25 % p.a. Ulehčíte jim tak vstup do dospělosti a pomůžete s jejich budoucími náklady například na vzdělání, pořízení vlastního bydlení nebo třeba svatbu.

Nechte to na profesionálech

V Portu pro vás vytváříme globálně diverzifikovaná investiční portfolia na míru, která poté na strategické úrovni spravujeme. Vybíráme pro vás z více než 10 000 cenných papírů a instrumentů ty s nejlepším poměrem výnosnosti, rizika a nákladovosti.

Přečtete si

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.