Nový produkt finGOODu investory zaujal. 15,5 mil. Kč zafinancováno za týden!

PR článek | rubrika: FINEXPO | 25. 5. 2021
Investiční platforma FinGOOD představila skvělou investiční novinku a zažila svůj historicky nejúspěšnější týden. Během něj dokázala zaujmout 421 individuálních investorů. Co stojí za tímto úspěchem?
Nový produkt finGOODu investory zaujal. 15,5 mil. Kč zafinancováno za týden!

Zdroj: FinGOOD

Komerční spolupráce

Investoři na této investiční crowdfundingové platformě dlouhodobě slyší na nadstandardní zhodnocení, které je doplněno o silné zajištění a často i o lákavý bonus. To vše navíc teď finGOOD doplnil o nový produkt v podobě kontinuálního investování.

Kontinuální investování

Tato investiční novinka se ukázala jako trefa do černého! FinGOOD vyslyšel přání mnoha investorů a ve spolupráci se spolehlivým partnerem nabídl zajímavý, stabilní, dlouhodobý a zajištěný projekt, do kterého lze investovat kontinuálně a opakovaně. Investorům se tak otevřela možnost pravidelně investovat do developerského projektu společnosti Rybka Building.

V čem spočívá kouzlo kontinuální investice?

Odpověď je jednoduchá – ne každý se chce svému portfoliu věnovat tak intenzivně a zkoumat každou investiční příležitost a toho jsou si vědomi i ve finGOODu. Kontinuální investice umožní investorům rozložit svou investici v čase a investovat průběžně (každý měsíc) do prověřeného a spolehlivého partnera. Dohromady je připraveno 7 tranší v celkové hodnotě 50 milionů korun s přímo exkluzivními parametry. Doba splatnosti se pohybuje od 6 do 12 měsíců v závislosti na konkrétní tranši. Největším lákadlem tohoto projektu je nadstandardní 8% zhodnocení a silné zajištění.

„Výběru vhodného projektu jsme věnovali opravdu velké množství času. Chtěli jsme investorům nabídnout projekt, který je smysluplný, zajímavý a dobře zajištěný,“ vysvětluje Vít Endler, ředitel platformy finGOOD.

Není tak velkým překvapením, že první tranše ve výši 10 milionů korun zaujala 249 individuálních investorů a odfinancovala se během neuvěřitelných 3 dnů!

Druhá tranše se už nyní připravuje. K jejímu spuštění dojde 16. června a finGOOD bude vybírat 7 milionů se splatností 11 měsíců. Výnos přitom zůstane nadstandardních 8 % ročně.

Zelená energie a lákavý bonus pro investory

Kontinuální investice ovšem nebyla jediným úspěchem minulého týdne. Ke kladům

investičního crowdfundingu totiž patří jeho multioborovost. Investoři si tak mohli vybrat mezi zmiňovaným developerským projektem nebo projektem od společnosti Benekov Esco.  

Ta se zabývá „zelenou energií“ a vývojem revoluční novinky v podobě komunitní energetiky. Pro investory si navíc připravila lákavý bonus v podobě slevy 20 tisíc korun na instalaci fotovoltaických panelů v rámci programu Nová zelená úsporám.

Celkově tak tento inovativní a ekologický projekt oslovil 172 investorů, kteří do něj investovali 5,5 milionu korun, a to opět v rekordních 20 hodinách.

Ukazuje se tak stále více, že investiční crowdfunding nabírá na obrátkách a přitahuje rostoucí množství individuálních investorů, kteří ho berou jeden ze smysluplných způsobů diverzifikace svého portfolia. Na finGOOD už si jich našlo cestu přes 2800.

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Investujte jako on. Podvody řeší známý ekonom, policie nepomůže

22. 7. 2021 | Jiří Hovorka | 10 komentářů

Investujte jako on. Podvody řeší známý ekonom, policie nepomůže

Dominik Stroukal je další z řady známých osobností, jejichž jméno podvodníci zneužívají, aby z lidí dostali peníze. A jsou úspěšní, jak ukazují příběhy mnoha podvedených, kteří se na... celý článek

Fondee má novou licenci, chce do zahraničí

21. 7. 2021 | redakce Peníze.CZ | 5 komentářů

Fondee má novou licenci, chce do zahraničí

Investiční platforma Fondee dostala licenci obchodníka s cennými papíry od České národní banky. „Spolu s ní získáváme i právo takzvaného EU passportu, které hodláme využít pro expanzi... celý článek

Nejlepší podílové fondy roku. A kdo je letos v minusu

19. 7. 2021 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Nejlepší podílové fondy roku. A kdo je letos v minusu

Na předních místech žebříčku nejvýkonnějších podílových fondů za letošní první pololetí najdeme fondy z oblasti hodnotových akcií, jako jsou finanční a energetické tituly. Znatelný... celý článek

Realitní fond Generali nakupoval v centru Prahy

16. 7. 2021 | Jiří Hovorka | 4 komentáře

Realitní fond Generali nakupoval v centru Prahy

Realitní fond společnosti Generali uzavřel druhou letošní akvizici. Koupil rezidenční budovu v centru Prahy, konkrétně v ulici Ke Karlovu. Akvizice byla provedena formou nabytí 100%... celý článek

Index fondů: Centrální banky se inflace nebojí, akcie rostly

9. 7. 2021 | Martin Mašát | 9 komentářů

Index fondů: Centrální banky se inflace nebojí, akcie rostly

Korunové akciové fondy v červnu rychle rostly, dluhopisové naopak lehce ztrácely, ukazuje pravidelný fondový index.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.