Jak na stabilní a pravidelný výdělek? Odpovědí jsou firemní dluhopisy

PR článek | rubrika: FINEXPO | 4. 4. 2021 | 1 komentář
Hledáte rozumný způsob, jak své peníze nenechat „zahálet“ na účtu, kde jejich hodnota klesá díky inflaci? Alternativou proti spořicím účtům a rizikovým akciovým trhům je investice do dluhopisů.
Jak na stabilní a pravidelný výdělek? Odpovědí jsou firemní dluhopisy

Zdroj: adobestock

Komerční spolupráce

Většina konzervativních spořicích možností má v dnešní době velmi nízkou návratnost investice. Na druhé straně zase stojí akciové a kryptoměnové trhy, které dokážou generovat vysoké výdělky, ale hrozí i nemalé riziko, že o svou investici přijdete. Řadu lidí tak mohou tyto způsoby odradit, protože jsou buď příliš nezajímavé, nebo naopak velmi riskantní. Patříte mezi ně i vy?

Nízké riziko a stabilní výdělek

„Zlatou“ střední cestou by pro vás v tom případě mohly být dluhopisy zavedených firem, které nabízí roční úroky až kolem 7 % se splatností kolem 3 let. Odpadá tak značné riziko a neustálé sledování trhu a zhodnocení je přitom zajímavější než u většiny klasických finančních produktů.

Mezi firmy, které se rozhodly pro financování rozvoje pomocí dluhopisů, patří i česká společnost AG Chemi Group. Zabývá se dodávkami a zpracováním chemických surovin po celém světě už od roku 1994 a nyní se soustředí na vývoj nanotechnologií a jejich průmyslové využití ve výrobě. Kromě zajímavého úroku 6,8 % nabízí také méně běžné měsíční vyplácení úroků.

Investice do budoucnosti

Trh s nanotechnologiemi v poslední době roste až o 10 % za rok a nic na tom nemění ani současná situace. Naopak budoucnost chemického průmyslu tkví právě v nanomateriálech, které jsou šetrnější k prostředí a poskytují řadu užitečných vlastností jako vodivost, odolnost, trvanlivost nebo antibakteriální a antivirové kvality.

Za 5 let už má firma díky špičkovému týmu vědců a odborníků desítky dokončených projektů se spokojenými zákazníky z automobilového průmyslu, stavebnictví nebo medicíny a dodává řadu produktů přímo na míru. I proto společnost aktuálně patentuje 2 vlastní technologie obohacování materiálů nanoaditivy a získala navíc grant na rozvoj z Evropského fondu ve výši 17 milionů.

Ochrana zdraví pomocí nanomateriálů

Rozsáhle znalosti a zkušenosti s nanomateriály a právě probíhající pandemie vedly firmu AG Chemi Group také k vývoji produktů s vysokou úrovní ochrany. V současné době testuje ve spolupráci s partnerskou firmou PARDAM NANO4FIBERS speciální antibakteriální roztok nanostříbra při výrobě ochranných masek. Podle výsledků odborných testů dosahují téměř 100% baktericidní účinností.

Hlavním motorem vývoje a zároveň největší výhodou těchto materiálů vyvíjených AG Chemi Group je kromě užitku pro celý průmysl zejména cenová dostupnost, bezpečnost a vysoká účinnost.

První nanotechnologické centrum v ČR

Právě z výše uvedených důvodů je investice do vědy a poznání velmi důležitá. I proto chce firma vybudovat vlastní nanotechnologické centrum, které bude sloužit k výzkumu, vývoji a výrobě moderních řešení pro široké využití v praxi, jako jsou například zmíněné ochranné pomůcky.

Pro částečné financovaní tohoto projektu se AG Chemi Group rozhodla emitovat veřejně dostupné dluhopisy s ročním úrokem 6,8 % a splatností 3,1 roku, které si můžete na stránkách s nabídkou jednoduše pořídit i vy.

Měsíční výplata úroků

Cena jednoho dluhopisu činí 10 000 Kč a splatnost je 38 měsíců. Konkrétní výši měsíčního úroku i kolik vám celá investice může vydělat, si snadno spočítáte v kalkulačce na stránkách firmy. Během celé doby budete navíc pravidelně informováni o všech novinkách.

Firma AG Chemi Group se může pyšnit dlouhodobou tradicí a ročním obratem téměř půl miliardy korun. Mezi její partnery patří výzkumné ústavy Česku, Německu, Lucembursku a na Ukrajině. Za poskytnuté investice ručí svým majetkem.

Nechte své úspory vydělávat díky investici do své budoucnosti i budoucnosti nás všech. Více informací a odpovědí na vaše otázky najdete přímo na stránkách s nabídkou dluhopisů.

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

Investujte jako on. Podvody řeší známý ekonom, policie nepomůže

22. 7. 2021 | Jiří Hovorka | 10 komentářů

Investujte jako on. Podvody řeší známý ekonom, policie nepomůže

Dominik Stroukal je další z řady známých osobností, jejichž jméno podvodníci zneužívají, aby z lidí dostali peníze. A jsou úspěšní, jak ukazují příběhy mnoha podvedených, kteří se na... celý článek

Fondee má novou licenci, chce do zahraničí

21. 7. 2021 | redakce Peníze.CZ | 5 komentářů

Fondee má novou licenci, chce do zahraničí

Investiční platforma Fondee dostala licenci obchodníka s cennými papíry od České národní banky. „Spolu s ní získáváme i právo takzvaného EU passportu, které hodláme využít pro expanzi... celý článek

Nejlepší podílové fondy roku. A kdo je letos v minusu

19. 7. 2021 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Nejlepší podílové fondy roku. A kdo je letos v minusu

Na předních místech žebříčku nejvýkonnějších podílových fondů za letošní první pololetí najdeme fondy z oblasti hodnotových akcií, jako jsou finanční a energetické tituly. Znatelný... celý článek

Realitní fond Generali nakupoval v centru Prahy

16. 7. 2021 | Jiří Hovorka | 4 komentáře

Realitní fond Generali nakupoval v centru Prahy

Realitní fond společnosti Generali uzavřel druhou letošní akvizici. Koupil rezidenční budovu v centru Prahy, konkrétně v ulici Ke Karlovu. Akvizice byla provedena formou nabytí 100%... celý článek

Index fondů: Centrální banky se inflace nebojí, akcie rostly

9. 7. 2021 | Martin Mašát | 9 komentářů

Index fondů: Centrální banky se inflace nebojí, akcie rostly

Korunové akciové fondy v červnu rychle rostly, dluhopisové naopak lehce ztrácely, ukazuje pravidelný fondový index.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.