J&T má nového šéfa investiční společnosti

| rubrika: Aktuality | 7. 10. 2019 10:00

V čele investiční společnosti skupiny J&T Finance Group je od začátku října Daniel Drahotský, dlouholetý šéf Finančních trhů J&T Banky. Ve funkci ředitele společnosti vystřídá Miloslava Zábojníka.

Daniel Drahotský svou kariéru začínal před 20 lety jako portfolio manažer a později ředitel společnosti Wood&Company Funds, pak působil jako šéf investičního poradenství pro institucionální klienty v České spořitelně. Od roku 2010, kdy nastoupil do J&T Banky, vedl oddělení Finančních trhů a byl zodpovědný hlavně za řízení a strategii v oblasti investičních produktů a služeb.

Jednou ze strategických priorit společnosti, která převážně tuzemským investorům spravuje více než 28 miliard korun, je výrazné rozšíření nabídky fondů pod značkou J&T.

„Společně s kolegy pracujeme na přípravě nových portfolií, které budou viditelným rozšířením investičního záběru J&T. Našim klientům plánujeme otevřít svět private equity a private debt a umožnit jim tak se podílet na výnosech běžné veřejnosti nedostupných investiční příležitostí,“ říká Drahotský.

Spolu s ním přichází do čela J&T Investiční společnosti Petra Tomisová, která bude nově zodpovědná za administraci a back-office.

„Daniel s Petrou nahradí ve vedení investiční společnosti Miloslava Zábojníka a Evu Bryndovou, kteří za 20 let svého působení ve firmě odvedli skvělou práci a na své přání se budou dále soustředit na portfolio management a administraci fondů,“ dodává mluvčí J&T Banky Monika Veselá.

Drahotského na pozici šéfa Finančních trhů nahradí Petr Vodička.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.