Boutique investičních certifikátů od BHS

PR článek | rubrika: Jak na to | 24. 6. 2014

Jak je to s certifikáty u BH Securities (BHS)?

Hned na začátku je třeba říci, že naše společnost není bankou a není tedy konstruktérem a emitentem investičních certifikátů. Je obchodníkem s cennými papíry, proto na prvním místě uveďme hlavní funkci – zprostředkování nabídky a poptávky po investičních certifikátech a zajištění realizace takové obchodní transakce. Současně se odpovídající měrou naše firma podílí na chodu sekundární likvidity u těch investičních certifikátů, které pokrývá, tj. má s jejich emitenty dohodu. A spolupracuje jen s bonitními emitenty, většinou velkými bankami.

Čím se tedy BHS dále liší?

Nabídka investičních certifikátů, které BHS nabízí, není nabídkou supermarketu, není konfekcí. Více připomíná boutique s výběrem nabídky podle toho, co je atraktivní a co může být pro klienta přínosné. Byla-li řeč o tom, že BHS není  konstruktérem a emitentem, tak v tomto bodě vstupuje také aktivně do hry. Bývá iniciátorem myšlenky na typ investičního certifikátu, protože odhaduje vývoj na finančních trzích a zná více potřeby, zájmy i odezvy svých klientů. Snaží se tedy nabídku směřovat přímo na konkrétní typy klientů.

Historické zkušenosti?

Asi je v tomto případě vhodné odkázat na stránky naší společnosti www.bhs.cz a www.investice.cz. Prostřednictvím prvního odkazu získáte přehled o společnosti, na druhém odkazu to jsou hlavně informace o zmíněných investičních certifikátech. O aktuální nabídce, o již realizovaných certifikátech, ale ještě mnohem více. Jen malou poznámku závěrem, zařazení certifikátu mezi realizované neznamená automaticky, že již neexistuje. Jen jeho primární nabídka byla ukončena a on žije na sekundárním trhu.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

+6
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

BH Securities

A tohle už jste četli?

Bitcoin prudce klesá, rekord nepřekonal

26. 11. 2020 | Jiří Hovorka | 17 komentářů

Bitcoin prudce klesá, rekord nepřekonal

Zatímco ještě včera cena bitcoinu atakovala historické maximum z roku 2017, za poslední den klesla o víc než desetinu. Virtuální měny dnes zažívají výprodej.

Investice do realit už od pár stovek. Prošli jsme možnosti

26. 11. 2020 | Jiří Hovorka | 4 komentáře

Investice do realit už od pár stovek. Prošli jsme možnosti

Vedle nemovitostních fondů můžete zkusit zhodnotit peníze v realitách i prostřednictvím startupů. Třeba půjčit na výstavbu nebo těžit z nájemného. Projděte si, co umějí a jak jsou... celý článek

Realitní fond Generali koupil historickou budovu v centru Prahy

25. 11. 2020 | Jiří Hovorka

Realitní fond Generali koupil historickou budovu v centru Prahy

Generali Fondu koupil historickou budovu v centru Prahy. Rezidenční nemovitost s restaurací v přízemí se stala třetí letošní akvizicí fondu v českém hlavním městě.

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

25. 11. 2020 | Jiří Hovorka | 3 komentáře

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

Česká koruna se po více než dvou letech dostala pod 22 korun za dolar. Naposledy byla takto silná koncem září roku 2018.

Prodej akcií bez daně dostane strop i po třech letech

21. 11. 2020 | Petr Kučera | 28 komentářů

Prodej akcií bez daně dostane strop i po třech letech

Daňové osvobození fyzických osob při prodeji cenných papírů má být od příštího roku omezeno na 20 milionů korun.

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.