Když Dow Jones spadnul o tisíc bodů

| rubrika: Kvíz týdne | 18. 5. 2013
Když Dow Jones spadnul na pár minut o tisíc bodů, vysloužila si událost jméno, pod kterým vešla do dějin obchodování na burze. My to jméno známe. A vy? Vyzkoušejte si, jak pozorně jste minulý týden četli naše články nebo jak se vůbec vyznáte.

Hypotéku s prvky spoření nabízejí v Česku tři banky. Jak se produkt jmenuje?

Na které očkování musí nejen děti?

Tak asi budeme mít uzákoněnou dluhovou brzdu. Pavlovi Kohoutovi se vůbec nelíbí. A doporučuje zákonodárcům, aby se podívali tam, kde dluhová brzda fakt funguje. Kam je posílá?

O přespřílišné důvěře v analytiky píše analytik Martin Tománek. Za příklad nerozumných doporučení kromě jiného dává odhad expertů banky JP Morgan Chase. Ti v srpnu 2011 předpokládali růst ceny zlata na...

Kolik se platí za změnu údajů v řidičáku?

V květnu 2010 spadl o tisíc bodů – jak se ukázalo jen na několik minut – Dow Jonesův index zhruba o tisíc bodů. Událost tak neobvyklá, že si vysloužila i vlastní jméno. Jak se těm několika minutám nejistoty přezdívá?

Jan Traxler se podíval na zoubek novým státním spořicím dluhopisům. O kolik podle jeho výpočtů budou vynášet méně než poslední série?

Hasičská daň. Čemu se tak říká?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.