Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners kupují server Peníze.CZ – nejrychleji rostoucí portál o osobních financích

| rubrika: Co se děje | 21. 12. 2010 | 12 komentářů
Partners kupují server Peníze.CZ – nejrychleji rostoucí portál o osobních financích
Největší finančněporadenská společnost Partners významně rozšiřuje své mediální aktivity. Společnost právě dokončila akvizici serveru Peníze.cz, který přináší čtenářům informace ze světa osobních financí, ekonomiky a investic.

„Naší strategií je dále diverzifikovat oblasti, ve kterých působíme. Jádrem společnosti je poskytování kvalitního finančního poradenství, vedle toho se ale zaměřujeme i na další oblasti: jako jediní na trhu jsme nastartovali nabídku bankovních služeb pod značkou Partners bankovní služby, založili vlastní investiční společnost a zajímavé vzdělávací projekty chystá dceřiná společnost Partners akademie. Kvalitní zpravodajství a články ze světa financí pro širokou veřejnost zastřeší dceřiná společnost Partners media, zahrnující servery Peníze.cz a Finmag,“ říká předsedkyně představenstva Partners Kateřina Palková.

Podle měření NetMonitor vzrostl za prvních 11 měsíců tohoto roku počet unikátních uživatelů Peníze.CZ o 71 procent na průměrných 144 000 měsíčně. Počet shlédnutých stránek v říjnu 2010 činil 1,5 milionu, což je o 60 % více než v roce minulém. Server Peníze.cz je tak nejrychleji rostoucím portálem o osobních financích v České republice.

„Peníze.cz budou i nadále nezávislé médium a věříme, že díky našemu informačnímu i technologickému zázemí úspěšně navážeme na růst portálu v posledních měsících a dokážeme vybudovat ještě silnější a úspěšnější komunitu lidí, kteří mají zájem kvalitně pečovat o své peníze,“ říká člen představenstva Partners Tomáš Prouza, který bude nově odpovídat také za všechny projekty dceřiné společnosti Partners Media. „Zaměříme se také na posilování užitečných nástrojů, které budou postaveny na datech, které server Peníze.cz během deseti let fungování nashromáždil,“ dodává Prouza.

Partners – za pomoci svých zkušeností z praxe – dlouhodobě usilují o zvyšování finanční gramotnosti českých občanů. Kvalitní média, která přinášejí užitečné a aktuální články o osobních financích, jsou potvrzením této strategie. Peníze.cz budou dále nabízet praktické servisní informace o světě financí, o všem, co se dotýká peněženek českých domácností. Nebude chybět kvalitní poradna, finanční kalkulačky, vědomostní testy i informace o tom, kdo je kdo ve finančním světě.

„Oceňujeme, že společnost Clareo jako jeden z prodávajících v uplynulém roce provedla řadu provozních změn ve fungování serveru. Díky jejich profesionalitě se budeme moci ihned soustředit na další rozvoj webu, který může být velmi rychle největším finančním portálem v České republice,“ dodává Tomáš Prouza.

„Server Peníze.cz, který letos oslavil desáté narozeniny, se za poslední rok vrátil mezi špičku ve svém oboru. Zachovává si rychlejší růst než konkurence a i navzdory investicím do rozvoje v posledních měsících je po mnoha letech v provozního zisku. Spojení se skupinou Partners přinese čtenářům na trhu ojedinělou kvalitu informací o finančních produktech,“ říká Vojtěch Foukal, partner investiční společnosti Clareo.

Vedle serveru Peníze.cz provozuje společnost Partners také finanční magazín Finmag. 

Partners se v roce 2009 stali největší finančně-poradenskou firmou v České republice. Do skupiny Partners patří i další projekty: Partners bankovní služby, Partners Akademie, Partners media a Partners investiční společnost. Zásluhu na úspěchu poradenství podle Partners má především nabídka exkluzivních produktů a pečlivá příprava finančních poradců Partners. Odborníci a analytici Partners v čele s Pavlem Kohoutem, Tomášem Prouzou a Dušanem Šídlem publikují v předních českých médiích i na finančním webu Finmag a portálu Peníze.cz. Od roku 2008 se vybraní poradci účastní pořadu České televize Krotitelé dluhů. Partners zkrátka znamená: Finanční poradenství JINAK.

Clareo je skupina českých a slovenských soukromých investorů. Naší filozofií je maximální hodnota v co nejkratší době. Našim nástrojem je expertní tým založený na inovativnosti, efektivitě a finančním myšlení.

Server Peníze.cz byl spuštěn 4. září 2000 a od počátku se soustředil na osobní finance a užitečné rady, jak nakládat s penězi. Ředitelem serveru byl do června 2004 Tomáš Prouza, prvním šéfredaktorem, který vytvořil úspěšnou tvář Peníze.cz, byl Tomáš Skřivánek, dnes šéfredaktor deníku E15.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

-10
Ano
Ne

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

22. 12. 2010 17:02, p. Důvěřivý

Pro mně server peníze.cz jako takový přestal existovat. Je mi líto přátelé. I to zjištění že někteří přispěvatelé jsou z řad partners je skličující a budí ve mně množství nedůvěry. Chvástání a lži v tomto článku jsou do nebe volající a to hlavně v souvislosti se zvyšováním finanční gramotnosti Národa. Ukecat někoho a použít zkomolené a lživé argumenty, to už tady bylo v několika válkách, jen zato ještě tenkrát nenabízeli notebooky. Dnes máme internet, velmi silný nastroj nejen ke komunikaci. Proč? Proč má osobní data teď získal někdo, kdo rozhodně na mém seznamu tolerovaných subjektů není. V zájmu zvyšováni gramotnosti je třeba začít lekci vysvětlením pojmu osobní data a jejich zneužití. Ulomená větev OVB AF, milionové dluhy, AXA, dodnes probíhající soudní pře, nekalé praktiky o. zástupců, kteří pod záminkou revize Vašich smluv, často mnohem výhodnějších, nabízejí své rádoby výhodné produkty, popř. partners-tví za které dostanete úvěrovou kartu !!! Prosím Vás, co tohle má znamenat ?
„Pojď k nám, jsme nejlepší“ znělo mi do telefonu, při jednom z mnoha hovorů neznámých čísel. Bohu díky poslední. Pochopte prosím anonymitu tohoto bohužel příliš emotivního vyjádření mé nespokojenosti.

Reagovat

 

+16
Líbí
Nelíbí

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

21. 12. 2010 9:28, Škodolibka domácí

Člověk s takovou mírou nedůvěry jako vy je stejně pro zprostředkovatele na nic - nic by se nekoupil, protože nikomu a ničemu nevěří ....

Reagovat

 

-5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 21. 12. 2010 09:18)

Další příspěvky v diskuzi (12 komentářů)

25. 1. 2011 | 20:22 | Jirka

Ale to je přece normální. Každá firma je hrdá na to co dělá. Chvástání slyším pomalu každý den. více

3. 1. 2011 | 19:54

Ulomená větev OVB AF, milionové dluhy, AXA, dodnes probíhající soudní pře, nekalé praktiky o. zástupců, kteří pod záminkou revize Vašich smluv, často mnohem výhodnějších, nabízejí své rádoby výhodné produkty, popř. partners-tví...více

22. 12. 2010 | 17:02 | p. Důvěřivý

Pro mně server peníze.cz jako takový přestal existovat. Je mi líto přátelé. I to zjištění že někteří přispěvatelé jsou z řad partners je skličující a budí ve mně množství nedůvěry. Chvástání a lži v tomto článku jsou do nebe...více

22. 12. 2010 | 7:52 | Pavel

Patrik Chrz je zakomplexovaný blázen... více

21. 12. 2010 | 23:42

Pridano do bookmarku. více
Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK