Dotazy čtenářů k AFIZ: Jirka

| 25. 1. 2006

Podle mých informací, ti kteří kritizují hospodaření AFIZ nechali v AFPZ prohospodařený téměř milion - pan Síkora z nich vytahal půjčky na tzv. akreditaci a nic z toho neviděli - a vůbec jim to nevadí. Dokonce se proslýchá že zítra budou AFPZ znovu zakládat. Jak vidíte možnou existenci dvou asociací?

MG: O hospodaření AFPZ nevím vůbec nic. Jen bych dodala, že otázka financování je problém asi každé profesní organizace. Jak jsem už odpovídala někde jinde: členové musí vědět co chtějí a musí být za to ochotni platit. Jinak to ještě nikdo nevymyslel. Považuji za zbytečné aby v sektoru bylo několik profesních sdružení. Generální sekretář FECIF, pan Vincent Derruder, nás chválil v prosinci loňského roku právě za to, že jdeme cestou jedné profesní organizace. Myslím, že se zbytečně vracíme tam, kdež jsme již jednou byli. Na druhou stranu ale otevřeně říkám, že mně existence "konkurence" v této situaci až tak moc nevadí. Konkurenční prostředí sebou nese vyšší kvalitu. Pokud bude nějaký nový subjekt založen tak mu jistě nabídnu spolupráci.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

+3
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Oblíbená témata

AFIZ, AFPZ

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.