Dotazy čtenářů k AFIZ: Jirka

Pavel Slavík | 25. 1. 2006

Podle mých informací, ti kteří kritizují hospodaření AFIZ nechali v AFPZ prohospodařený téměř milion - pan Síkora z nich vytahal půjčky na tzv. akreditaci a nic z toho neviděli - a vůbec jim to nevadí. Dokonce se proslýchá že zítra budou AFPZ znovu zakládat. Jak vidíte možnou existenci dvou asociací?

MG: O hospodaření AFPZ nevím vůbec nic. Jen bych dodala, že otázka financování je problém asi každé profesní organizace. Jak jsem už odpovídala někde jinde: členové musí vědět co chtějí a musí být za to ochotni platit. Jinak to ještě nikdo nevymyslel. Považuji za zbytečné aby v sektoru bylo několik profesních sdružení. Generální sekretář FECIF, pan Vincent Derruder, nás chválil v prosinci loňského roku právě za to, že jdeme cestou jedné profesní organizace. Myslím, že se zbytečně vracíme tam, kdež jsme již jednou byli. Na druhou stranu ale otevřeně říkám, že mně existence "konkurence" v této situaci až tak moc nevadí. Konkurenční prostředí sebou nese vyšší kvalitu. Pokud bude nějaký nový subjekt založen tak mu jistě nabídnu spolupráci.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

AFIZ, AFPZ

Simplecoin

A tohle už jste četli?

Mince s Hradčany: další klacek pod nohama živnostníků

14. 11. 2006 | Simona Ely Plischke

Mince s Hradčany: další klacek pod nohama živnostníků

Již od března v oběhu přibývá počet 50korunových mincí. ČNB to vyhovuje, a to z více důvodů. Nám trošku ztěžknou kapsy, ale jinak se nám dvojbarevná kovová padesátka líbí. Obchodní... celý článek

Ptejte se Marty Gellové!

17. 1. 2006 | Simona Ely Plischke

Ptejte se Marty Gellové!

Proč AFIZ opustila téměř polovina korporátních členů? Co to udělá s vlivem asociace? Jde o spolek, ve kterém mají hlavní slovo zástupci tzv. MLM poradenských firem, zvláště pak OVB?... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.