Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Profesionální informační systém pro investory – online data přímo z kapitálových trhů

| 1. 11. 2004
Pro investory obchodující na kapitálových trzích jsou informace jedním ze základních faktorů jejich práce. Včasné informace (pokud možno online) o aktuálním stavu poptávky a nabídky na trhu, možnost porovnat informace z několika trhů současně, to vše doplněné grafickým zobrazením vývoje za dané období – to jsou základní charakteristiky informačních systémů, které používají investoři po celém světě.

Jedním z těchto informačních systémů je produkt společnosti Realtimekurse.com, provozující v České Republice server www.realtimedata.cz. Celosvětově používá tento informační systém více než tisíc uživatelů – privátních i institucionálních investorů. Nyní je tento informační systém nabízen i investorům v České Republice. Je samozřejmostí, že produkt Realtimedata.cz je plně lokalizován do češtiny. Klientům je rovněž k dispozici online emailová podpora s česky hovořícími pracovníky Klientského centra na adrese info@realtimedata.cz

Informační systém Realtimedata.cz poskytuje svým uživatelům možnost sledovat (i současně) data z trhů ve Spojených státech a v Evropě. Tato data lze následně dále analyzovat pomocí online grafů a základních indikátorů technické analýzy, případně exportovat do formátu CSV k dalšímu zpracování (např. pomocí programu MS Excel).

V současné době jsou v produktu Realtimedata.cz dostupná online data z těchto trhů:

  • NYSE, Nasdaq, AMEX (akcie i ETF)
  • Xetra + lokální německé burzy (Berlín, Mnichov, Düsseldorf atd.)
  • CBOT, CME, EUWAX, EUREX (warranty, certifikáty, deriváty)

Kromě možnosti sledovat online data si mohou uživatelé rovněž zobrazit Level II (hloubku trhu) či Times and Sales (historický vývoj obchodů včetně změn poptávky a nabídky) pro zvolený cenný papír.

Tyto základní funkce jsou ještě doplněny funkcí PORTFOLIO. Tato funkce investorům sleduje zisk či ztrátu dle aktuálního počtu jimi vlastněných akcií a průměrné nákupní ceny. To vše samozřejmě za použití online dat a tedy v reálném čase.

Aby byl investorův přehled o aktuálním dění na kapitálových trzích úplný, poskytuje software Realtimedata.cz aktuální hodnoty vybraných světových indexů (DJIA, S&P 500, Nasdaq Composite, DAX 30, Nikkei 225 a dalších) a směnné kurzy světových měn (včetně hodnoty CZK/EUR a CZK/USD).

Všechny tyto funkce si můžete vyzkoušet na dobu pěti obchodních dnů zdarma v rámci testovacího účtu. Tento testovací účet si můžete založit na stránkách www.realtimedata.cz, kde také najdete podrobnější informace o celém produktu.

Konkrétní dotazy také zodpoví pracovníci Klientského centra na emailové adrese info@realtimedata.cz.

Vytisknout

Líbil se vám článek?

-3
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK