Skyline: nejúspěšnější letadlo české historie II

Skyline: nejúspěšnější letadlo české historie II
Jaké je tedy rozuzlení tajemství Skyline?

3. část

Dámy a pánové, jaká byla pauza? Co kuřáci? Tak to je vše v pořádku a můžeme pokračovat. Ale to, na co čekáte, vám neřeknu já, ale můj kolega! Jakýsi obtloustlý nedůvěryhodný mládenec přichází za stálého potlesku a tance na židličkách a tváří se jako Bill Clinton. Nejdříve vás zasype hromadou plků o tom, jak je šťastný, že dostal v této firmě příležitost, děkuje rodině, partnerovi, hlavě Skylinu, přátelům a bohu. Poté pozve další lidi, kteří jsou úspěšní, dříve nic neznamenali, ale DNES jsou boháči. Bohatí blázni… Ti také každému poděkují. Začínáte vyhlížet Julii Roberts, jestli zde náhodou není předávání Oskarů.

Nyní se dozvíte to nejdůležitější, to, na co jste celý život čekali a teď si to doufám nezkazíte. Dozvíte se tajemství. Ten produkt, ten produkt dámy a pánové, je ……………… dlouhá pauza ………………… ten produkt je ÚSPĚCH. Ano, slyšíte dobře. My vám zajistíme, že budete mít úspěch. Již nikdy vás nikdo neodmítne, všichni se budou klanět vám!!! Bouřlivý potlesk.

Opět se začnou na pódium hrnout lidé, kteří nic neznamenali. A kdo to tady není? Sám nejvyšší manager firmy. Pan bla bla byl dříve opravářem ve Škodovce, ale před pár lety dostal šanci a dnes má Mercedes a vilu, zdravé děti, … Poté následuje dramatická pauza, protože už je večer a v poslední části, která právě přichází, se dozvíte o investici!!!

4. část

Dámy a pánové, jak jsem slíbila, v této části se dozvíte, za kolik. Ale nejdříve si pojďme říci něco o investicích. Před několika lety byl v Americe udělán průzkum. Bylo osloveno 500 lidí ve věku 25 let a byla jim položena otázka: kým by se chtěli stát a kolik by chtěli vydělávat. Všichni měli podobné sny, přání, naděje a cíle. Po 40 letech, když těmto lidem bylo 65 let, byla dána otázka: Podařilo se vám splnit všechny vaše sny, přání, naděje a cíle? Co myslíte dámy a pánové, jaká byla odpověď?

Z těchto 500 lidí se pouze jednomu podařilo stát milionářem. Dalším 19 lidem se podařilo stát se finančně nezávislými. A nyní si říkáte, co těch zbylých 480 lidí? Těch 480 lidí zůstalo finančně závislými. Protože nezávislosti dosáhlo pouze čtyři až pět procent z nich.

Peníze můžete získat několika způsoby:

  1. pracovat za šest tisíc měsíčně, to už jste zkusili a nezabralo to
  2. vyhrát ve sportce, ovšem šance vyhrát je stejná, jako že do vás čtyřikrát uhodí blesk, takže ti, co je blesk uhodil již třikrát, mají nejvyšší čas
  3. vyloupit banku, ovšem poté můžete deset let přemýšlet, kde jste udělali chybu
  4. začít podnikat, ale je spočítáno, že musíte investovat nejméně milion korun a čekat, zda budete mít štěstí
  5. přidat se k nám

Ano, dámy a pánové, i u nás musíte investovat, ale není to milion korun. Je to………… další dlouhá pauza……... je to pouhých devět set tisíc korun českých! Nelíbí? Je to moc? No dobře, tak my vám slevíme. Je to pouhých pět set tisíc!

Asi 30 minut se paní dohaduje s nacvičeným publikem, až investice klesne na pouhých………… 1900 dolarů!!! Přichází další přestávka, při které se musíte rozhodnout zda se přidat či nepřidat k úžasné firmě Skyline International. Nebojte se, pokud nemáte hotovost, oni vám pomohou získat úvěr. Seženou falešná potvrzení o zaměstnání s falešnými příjmy i ručitele a dojdou s vámi až do banky, kde si pěkně převedou peníze na svůj účet. Po celou dobu se o vás partner stará tak výborně, že s vámi chodí i na záchod, abyste se náhodou neztratili.

Firma Skyline International má vše promyšlené do posledního detailu. Nakonec se jim upíše něco mezi 70-80 procenty lidí, kteří po celodenním vymývání mozků podlehnou, protože je to přeci jejich poslední šance a konečně se mohou postavit a tančit s ostatními. Už v životě investovali do bytu, do vozidla, které v den koupě ztrácí dvacet procent ceny i do jiných nesmyslů, které se jim nikdy nezúročí. Vše je jednoduché, stačí přivést na další schůzku kamaráda, bratra, babičku,… Oni už je přesvědčí za vás a provize je vaše!

Skyline International zaútočí na vaši peněženku, ale i na duši. Od začátku se snaží zjistit, co je váš sen, přání, naděje a cíl a přesvědčí vás, že jsou schopni vám to dát. V jejich kolektivu jsou invalidé, slepci, hluchoněmí, zakomplexovaní lidé, kteří byli vždy osamocení a najednou mají přátele, lidé, kteří mají lupénku po celém těle a věří, že budou moci jet dvakrát do roka k moři, aby si ji vyléčili… Stačí podepsat a jste jen krůček od toho, aby vás měl někdo rád!!!

Jaké jsou vaše sny, přání, naděje a cíle? Umíte se proti podobným podvodníkům bránit? Jaký je váš recept na zachování chladné hlavy? Podělte se s námi o své názory a zkušenosti!

KREDITNÍ KARTA SMART

KREDITNÍ KARTA SMART

Získejte nyní 5 % zpět z každého tankování

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+36
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 44 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 4. 2004 16:38

Jak to tak pročítám, tak jsem tady neobjevil žádný pozitivní názor. Myslím si, že to není tak černé, jak to tady malujete. Ja jsem byl na presentaci Skyline dvakrát a na Avalanche 1X. Ti lidé, kteří do do projektu vstoupili si za to mohou sami. Ja nevstoupil ani jednou. Je sice pravda, že to meli pekne propracované a ja jsem tak už byl poprve pekne nakrapnutý, ale udělali chybu, že člověku dali ty 3 dny. Další chybou bylo, že se tak moc snažili, že to vypadalo, že se to beze mne neobejde. Tam jsem o tom přemyšlel a bylo to tak dokonalé, až to bylo podezdřelé. A pak už jen člověk musí sám sobě dokázat, že umí přemýšlet mozkem a říci jednoznačné NE! Ja jsem si tuhle školu prošel, naučil jsem se věřit sám sobě. Jen mne štvou ty 3 stovky, které jsem dal za tak mizerný švédský stůl, který tam byl. Lidé, kteří zaplatili, by toto měli brát jako školné pro svou vlastní hloupost a naivitu, protože už několik let se hovoří o tom, že pyramidové hry jsou podvodem a několik měsíců už se objevují i jména těchto podezdřelých her a lidé tam neustále lezou jako berani na porážku. Je mi líto lidí, kteří tam vstoupili na začátku a přeji to těm, kteří tam vstoupili v době, kdy média neustále varovala před podezdžením z podvodu.

+62
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

9. 10. 2006 15:44, Speedy

Zdarec SISTÉME, ještě se Ti SISTÉM nezhroutil? Pokud ano, tak si můžeš v klidu procvičovat češtinu pro ZŠ. A skromnje dotaz? Co se stane až budou mít všichni svoje sítě?

Zobrazit celé vlákno

-4
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (44 komentářů) příspěvků.

A tohle už jste četli?

Vše, co jste chtěli vědět o dluhopisech, ale báli jste se zeptat

27. 9. 2023 | Vladimír Pikora

Vše, co jste chtěli vědět o dluhopisech, ale báli jste se zeptat

Jen málo lidí rozumí akciím a s dluhopisy je to ještě těžší. Chce to trochu matematiky, umět odhadnout budoucí úrokové sazby, znát rizika. V čem investoři nejvíc tápou?

Kvalitní umění nemusí stát miliony, říká galerista Kodl

13. 9. 2023 | Matyáš Kodl

Kvalitní umění nemusí stát miliony, říká galerista Kodl

Češi se stále víc zajímají o investice do umění. Přinášejí řadu výhod a jsou dlouhodobě stabilnější než akcie. Sběratelské trendy a investiční potenciál českého umění nastínil Matyáš... celý článek

Dluhopisům se nebývale daří. Nová čísla o podílových fondech

7. 9. 2023 | Martin Mašát

Dluhopisům se nebývale daří. Nová čísla o podílových fondech

Léto bylo ospalé. Akcie v průměru trochu oslabovaly, zato dluhopisy si užívají výnosů, jaké v tomto tisíciletí skoro ještě nezažily. Napjatě se čeká, co přinese září.

ČNB varuje před „investicemi“ se značkou Areass

1. 9. 2023 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

ČNB varuje před „investicemi“ se značkou Areass

Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že subjekt vystupující pod názvem Areass či Areass Group nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani nedisponuje žádným jiným... celý článek

Nemovitostní fondy čeká podprůměrný rok. Známe výsledky za pololetí

1. 9. 2023 | Jan Traxler | 1 komentář

Nemovitostní fondy čeká podprůměrný rok. Známe výsledky za pololetí

Po tučných letech, kdy výnosy realitních fondů investory jen těšily, přicházejí horší roky. Výsledky za první polovinu roku neoslnily. Na inflaci nestačil nikdo, všichni skončili pod... celý článek

Partners Financial Services