Ford Focus Comfort Plus

| 25. 2. 2002
Cestování v příjemné atmosféře, ať je venku vedro nebo mráz – a k tomu jistota, že vás už nikdy nebudou trápit zamlžená okna. To jsou ve zkratce výhody nového Fordu Focus Comfort plus, který teď nabízí klimatizaci (v hodnotě 36. 100 Kč) zcela zdarma!
Někteří motoristé se domnívají, že klimatizace je v našich podmínkách zbytečností, a že ji stejně využijí jen v těch největších vedrech. Jiní zase říkají, že stejnou službu udělá posuvné střešní okno. Jedno ale mají obě tyto skupiny společné: hluboce se totiž mýlí!

Klimatizace, dodávaná ve Fordu Focus Comfort Plus, totiž v autě dokáže za každých povětrnostních podmínek vytvořit ideální tepelnou pohodu – a umí to bez průvanu nebo nepříjemných aerodynamických svistů. Příjemná atmosféra ve voze mimo jiné přispívá i k bezpečnosti jízdy. Řidič se totiž tak rychle neunaví, cítí se pohodlně a vyrovnaně a jeho reakce jsou adekvátní situaci na silnici. Velmi důležité je, že klimatizace do kabiny dodává vzduch zbavený vlhkosti, což znamená, že ve voze nehrozí zamlžování oken. A právě tuhle přednost klimatizace můžeme využít i v zimě, kdy jsou neprůhledná okna často nepříjemným problémem.

Více informací na http://www.ford.cz?OpenPage=FocusComfortPlus.

 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.