Ford Focus Comfort Plus

Alena Urubková | 25. 2. 2002
Cestování v příjemné atmosféře, ať je venku vedro nebo mráz – a k tomu jistota, že vás už nikdy nebudou trápit zamlžená okna. To jsou ve zkratce výhody nového Fordu Focus Comfort plus, který teď nabízí klimatizaci (v hodnotě 36. 100 Kč) zcela zdarma!
Někteří motoristé se domnívají, že klimatizace je v našich podmínkách zbytečností, a že ji stejně využijí jen v těch největších vedrech. Jiní zase říkají, že stejnou službu udělá posuvné střešní okno. Jedno ale mají obě tyto skupiny společné: hluboce se totiž mýlí!

Klimatizace, dodávaná ve Fordu Focus Comfort Plus, totiž v autě dokáže za každých povětrnostních podmínek vytvořit ideální tepelnou pohodu – a umí to bez průvanu nebo nepříjemných aerodynamických svistů. Příjemná atmosféra ve voze mimo jiné přispívá i k bezpečnosti jízdy. Řidič se totiž tak rychle neunaví, cítí se pohodlně a vyrovnaně a jeho reakce jsou adekvátní situaci na silnici. Velmi důležité je, že klimatizace do kabiny dodává vzduch zbavený vlhkosti, což znamená, že ve voze nehrozí zamlžování oken. A právě tuhle přednost klimatizace můžeme využít i v zimě, kdy jsou neprůhledná okna často nepříjemným problémem.

Více informací na http://www.ford.cz?OpenPage=FocusComfortPlus.

 

Spořící účet plně online

Spořící účet plně online

Spořte s úrokem 5,3 % ročně bez podmínek

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

auto, bezpečnost, Ford, řidiči, SIPO, vůz, zima

A tohle už jste četli?

Výnos na pár kliků a hned? Napřed se vzdělat, pak investovat

29. 11. 2023 | Petra Nová

Výnos na pár kliků a hned? Napřed se vzdělat, pak investovat

Lidé od investic čekají to, na co si zvykli při nákupech v e-shopu. Chtějí výnos na pár kliků a hned. „S takovým nastavením mysli většinou o peníze rychle přijdou,“ říká Michael Kopta,... celý článek

Pozor na sázky na umělou inteligenci, každý na ní nevydělá

27. 11. 2023 | Štěpán Hájek

Pozor na sázky na umělou inteligenci, každý na ní nevydělá

Rok 2022 se zapíše do historie jako rok, kdy přišla generativní umělá inteligence. Ta nám pomůže s produktivitou, efektivností a snad se díky ní budeme i trochu lépe rozhodovat. Pro... celý článek

Obří pokuta pro Binance. Bude Německo platit bitcoinem? Týden v kryptu

25. 11. 2023 | Tomáš Krause

Obří pokuta pro Binance. Bude Německo platit bitcoinem? Týden v kryptu

Binance zaplatí 99 miliard korun, fanoušek bitcoinu je prezidentem, německá poslankyně prosazuje bitcoin jako zákonné platidlo, Santander ho nabízí klientům a žaloba na Apple kvůli... celý článek

Trh Start pražské burzy dostane dividendový index

23. 11. 2023 | redakce Peníze.CZ

Trh Start pražské burzy dostane dividendový index

Burza cenných papírů Praha bude mít nový index, založený na cenných papírech, se kterými se obchoduje na neregulovaném trhu Start.

Kofola začne vařit pivo, kupuje tři moravské značky

22. 11. 2023 | redakce Peníze.CZ

Kofola začne vařit pivo, kupuje tři moravské značky

Společnost Kofola ČeskoSlovensko kupuje většinový podíl ve společnosti Pivovary CZ Group, pod kterou spadají značky Holba, Zubr a Litovel.

Partners Financial Services