Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Výstaviště Plzeň jako místo pro volný čas a oddych

PLZEŇ, statutární město, vyhlašuje výběrové řízení na ”Pronájem areálu stávajícího výstaviště Plzeň s možností jeho pozdějšího prodeje za účelem jeho revitalizace pro volný čas a oddych”.
Předmět výběrového řízení:
Zpracování realizace a zainvestování podnikatelského záměru resp. Projektu revitalizace stávajícího výstavního areálu Plzeň pro volný čas a oddych.
Plzeň je vlastníkem pozemků a staveb v rámci areálu výstaviště Plzeň o rozloze 7,4 ha. Plzeň jej hodlá poskytnout vítězi tohoto výběrového řízení k realizaci jeho záměru.
Areál se skládá ze dvou částí : severní a jižní. Předmětem výběrového řízenou jsou obě tyto části. Návrh lze předložit i pouze na jednu ze dvou částí.
Zájemce je oprávněn předložit v rámci tohoto výběrového řízení více návrhů.
Variantní návrh musí být v souladu s jednou ze dvou platných verzí Územně plánovací dokumentace, platným Územním plánem města Plzně, resp. návrhem jeho změny (podrobnosti jsou uvedeny v podkladech výběrového řízení).

Doba a místo plnění:
Termín plnění (předpokládaný): od 2002 do 2004
Místo plnění: Plzeň, areál výstaviště Plzeň, Česká Republika

Podklady výběrového řízení tvoří:
- ”Podmínky výběrového řízení”,
- "Technické podmínky strategie rozvoje Výstaviště Plzeň".
Podklady je možné vyzvednout u vyhlašovatele tj. v sekretariátu Odboru řízení technických úřadů Magistrátu města Plzně, Škroupova 5, Plzeň 3. patro č. dv. 81, do 9.11. 2001, 12.00 hod., oproti písemné žádosti podepsané oprávněnou osobou (doloží plnou mocí či výpisem z obchodního rejstříku) a jednorázovému poplatku 250,-- Kč.
Vyzvednutí podkladů je nezbytnou podmínkou k účasti ve výběrovém řízení !

PLZEŇ, statutární město, vyhlašuje výběrové řízení na ”Pronájem pozemků s možností jejich pozdějšího prodeje k vybudování a provozování výstavního areálu v Plzni na Borských polích”.

Předmět výběrového řízení:
Výběr nejvhodnějšího návrhu zájemce o pronájem a eventuální budoucí prodej pozemků parcelních čísel 8492/8, 8493/1, 8493/2, 14395, 14396, část 14398 a 14399 v katastrálním území Plzeň, které hodlá město Plzeň jako jejich vlastník poskytnout vítězi tohoto výběrového řízení k vybudování a provozování výstaviště(investiční záměr).
Zájemce je oprávněn předložit v rámci tohoto výběrového řízení více návrhů.

Doba a místo plnění:
Předpokládaný termín plnění: od 2001 do 2003
Místo plnění: Plzeň, Borská pole, Česká Republika

Podklady výběrového řízení tvoří:
- ”Podmínky výběrového řízení”,
- ”Základní údaje o lokalitě”.
Podklady je možné vyzvednout u vyhlašovatele tj.v sekretariátu Odboru řízení technických úřadů Magistrátu města Plzně do pátku 9.11.2001, 12 hod, Škroupova 5, Plzeň 3. patro č. dv. 81 oproti písemné žádosti podepsané oprávněnou osobou (doloží plnou mocí či výpisem z obchodního rejstříku) a jednorázovému poplatku 250,- Kč.
Vyzvednutí podkladů je nezbytnou podmínkou k účasti ve výběrovém řízení!

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+2
Ano
Ne

Diskuze

3. 9. 2008 | 8:05 | Zbrusu Nový Apple iPhone 16GB 3G Prodej

Máme všechny značky mobilních telefonů, hry konzol, Notebooky, plazmové a LCD televize, MP3, ipods, PSP, na prodej v levné a dostupné ceny se pohybují od: Nokia / Apple iPhone / Samsung / LG / Sony Ericsson / Motorola /...více

3. 9. 2008 | 7:54 | Sales Rep

Máme všechny značky mobilních telefonů, hry konzol, Notebooky, plazmové a LCD televize, MP3, ipods, PSP, na prodej v levné a dostupné ceny se pohybují od: Nokia / Apple iPhone / Samsung / LG / Sony Ericsson / Motorola /...více

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK