Povinné ručení České pojišťovny: využijte výhod nejsilnějšího

Alena Urubková | 18. 10. 2001
Více než dva a čtvrt milionu českých řidičů jezdí s povinným ručením České pojišťovny a jejich počet se neustále zvyšuje. Motoristé dobře vědí, proč si Českou pojišťovnu vybrali za svého partnera: mohou se opřít o zkušenost a pevné zázemí největší pojišťovny v ČR, která jim dokáže nabídnout vždy něco navíc.

Proč je dobré být klientem České pojišťovny

 • výhodná cena - díky rozsáhlému systému slev, bonusů a dalších benefitů patří pojištění České pojišťovny k cenově nejvýhodnějším. Dobří klienti dostanou pro rok 2002 v povinném ručení dva bonusy! Naprostá většina našich klientů tak bude mít povinné ručení za cenu blízkou nejnižším možným sazbám a až na výjimky zaplatí méně, než jsou minimální sazby vyhlášené Českou kanceláří pojistitelů.
 • široká škála připojištění - k základnímu pojištění si lze sjednat řadu výhodných připojištění, například pojištění čelního skla
 • rozsáhlé asistenční služby zdarma v tuzemsku i zahraničí - podle rozsahu uzavřeného pojištění mohou asistenční služby zahrnovat nejen pomoc při nehodě, ale i při poruše vozidla
 • snadná dostupnost - Česká pojišťovna disponuje největší sítí vlastních pracovišť i smluvních servisů, a její služby jsou tak snadno dostupné po celé České republice
 • blesková likvidace - nejširší síť vlastních likvidátorů a smluvních pracovišť umožňuje vyřídit vzniklé škody v nejkratším čase
 • Sdružené pojištění vozidla – povinné ručení a havarijní pojištění lze snadno sjednat v jedné smlouvě, navíc se slevou 5 % pro havarijní pojištění
 • havarijní pojištění šité na míru – stavebnicový systém umožňuje sestavit si pojištění přesně podle vlastních potřeb: jako komplexní pojištění ALL RISK chránící před všemi riziky, jako pojištění proti havárii a živelním událostem, popřípadě jako pojištění proti odcizení a živelním událostem
 • výhodná nabídka pojištění pro skupiny vozidel

Speciální nabídka: karta plná peněz


Česká pojišťovna pro své klienty připravila, ve spolupráci se společnostmi eBanka a Home Credit Finance ze své finanční skupiny, jedinečnou předvánoční nabídku: jako benefit k povinnému ručení mohou získat úvěr až 30 000 korun prostřednictvím ČP Úvěrové karty, z této částky si přitom mohou vybrat okamžitě v hotovosti až 5000 korun přímo v pokladnách ČP. Úvěr mohou snadno použít k financování svých přání a potřeb, navíc při nákupu v široké síti prodejen označených logem YES obdrží do konce letošního roku slevu až 10 procent.
Nabídku na bezplatné vydání ČP Úvěrové karty spolu s kupónem na čerpání až 5000 Kč v hotovosti už poštou dostaly nebo v nejbližších dnech dostanou statisíce motoristů, kteří mají sjednané povinné ručení ČP. Ti se mohou dostavit na některou z přepážek České pojišťovny, sjednat zde smlouvu o ČP Úvěrové kartě a okamžitě si vyzvednout až pět tisíc korun. K úvěrové kartě – jde o mezinárodní platební kartu typu Maestro – jim bude přidělen, aniž by museli mít ručitele nebo dokládat měsíční příjem, úvěrový rámec až 30 000 Kč, který lze kdykoli čerpat při nákupech v obchodech s logem Maestro/Cirrus po celém světě nebo při nákupu zboží v síti domácích prodejen označených logem YES, popřípadě k výběru peněz z bankomatů.
Úvěr lze splácet měsíčními splátkami, které tvoří vždy 4 procenta z přiděleného úvěrového rámce. Například při úvěru ve výši 20 000 Kč činí měsíční splátka 800 Kč. Úvěr není časově omezen: každá uhrazená splátka obnovuje objem prostředků pro jeho další čerpání.
O ČP Úvěrovou kartu mohou požádat i klienti – fyzické osoby se sjednaným povinným ručením ČP, kteří písemnou nabídku neobdrželi, nebo zájemci, kteří uzavřou povinné ručení teprve pro rok 2002. Bližší podmínky pro vydání karty lze získat v pobočkách ČP, na informační lince 0841 111 110 nebo na adrese www.cpoj.cz.

O klienty se včas staráme I v roce 2002 bude Česká pojišťovna nabízet povinné ručení ve dvou základních variantách: pojištění Bonus Exclusive nabízí špičkovou pojistnou ochranu, a to až do výše 50 milionů korun pro škody na zdraví i majetku, pojištění Standard dodržuje zákonem stanovené limity škod, které pojišťovna za své klienty v případě nehody uhradí, tedy 18 milionů korun u škod na zdraví a 5 milionů korun u škod na majetku a ušlém zisku. ČP poskytuje navíc i povinné ručení s bezkonkurenčním pojistnou ochranou 5 miliard korun u škod na zdraví i majetku.

Současní klienti České pojišťovny obdrží v nejbližších dnech poštou všechny dokumenty, které ke svému pojištění pro příští rok budou potřebovat - tedy doklad o pojištění a zelenou kartu pro rok 2002. Pro obnovu svého povinného ručení proto nemusí vyplňovat žádné formuláře ani nikam chodit. Navíc, splatnost povinného ručení je u ČP prodloužena až do 31. ledna 2002, a klienti si tak mohou rozvrhnout platbu podle vlastního finančního kalendáře.

Pojištění čelního skla
Toto speciální pojištění ochrání majitele vozu v častých případech, kdy výměnu skla, rozbitého nebo poškozeného v důsledku havárie, živelní události nebo vandalismu, nelze proplatit z povinného ručení, anebo v situacích, kdy by sice pojistné plnění bylo možné uhradit z havarijního pojištění, ale pro klienta by to bylo finančně nevýhodné. Za 500 Kč ročně si je mohou sjednat jak majitelé vozidel s hmotností do 3,5 tuny ke svému havarijnímu pojištění, tak ti, kteří si sjednají povinné ručení. Majitelé vozidel na 3,5 tuny zaplatí ročně 1000 korun. Pojištění čelního skla se u České pojišťovny sjednává bez peněžní spoluúčasti klienta na škodě, při pojistné události je zachován bonus z havarijního pojištění či povinného ručení.

Rozsáhlé asistenční služby
Díky spolupráci s asistenční společností ABA se klienti České pojišťovny mohou spolehnout na to, že ocitnou-li se na svých cestách v nouzi, nebudou na své potíže sami. Motoristé, kteří u ĆP uzavřou havarijní pojištění nebo povinné ručení, získávají automaticky nárok na asistenční služby Klasik pro případ nehody pojištěného vozidla, ti, kteří si sjednali nové Sdružené pojištění vozidla (tedy havarijní pojištění a povinné ručení v jedné smlouvě), mohou využít asistence Special dokonce i pro případ poruchy vozidla. V rámci rozšířené asistence Special mají motoristé u ČP nárok, v rozsahu stanoveném pojistnými podmínkami, například na zprostředkování a úhradu práce mechanika, úhradu za odtažení nepojízdného vozidla do nejbližšího autorizovaného servisu, úhradu nákladů na dopravu oprávněných osob a jejich zavazadel do místa bydliště v ČR nebo do cílového místa, úhradu nákladů na ubytování oprávněných osob v místě opravy vozidla až po dobu čtyř nocí v hotelu, úhradu za převoz nepojízdného vozidla ze zahraničí do nejbližšího autorizovaného servisu v ČR, úhradu nákladů na zaslání potřebných náhradních dílů do zahraničí, půjčku peněz a další služby.

Pomoc po telefonu
O pomoc mohou klienti ČP telefonicky požádat v tuzemsku i kdekoli jinde v Evropě, v České republice na bezplatné non-stop lince pomoci ČP 0800 1POMOC (číselně 0800 176 662), v evropských zemích pak na lince +4202 8309 3666 nebo na čísle asistenční společnosti ABA +4202 1240.

Zapamatujte si linku pomoci ČP pro motoristy 0800 1 POMOC (číselně 0800 176 662)

Líbil se vám článek?

-3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Chcete prodat svou nemovitost?

Nechte si zpracovat ZDARMA cenovou nabídku!

Stačit nám bude pár základních informací o vašem bytě nebo domě a kontakt.

Cenu zjistíte OBRATEM.

Mám zájem prodat:

Prodej bytuByt
Prodej domuDům
Prodej pozemkuPozemek
Ostatní prodej nemovitostiJiné
Zpět

Získejte Vaše peníze zapomenuté v kuponovce!

Najděte s námi jednoduše všechny Vaše zapomenuté akcie i nároky z kuponovky a získejte za ně snadno a rychle peníze.

Zapomenuté miliardy logo
 • Zapojilo se již více než 100.000 klientů
 • Našli jsme už majetek za půl miliardy korun
 • Průměrný úspěšný klient získal více než 20 tis. Kč
  (¼ klientů získala více jak 100 tis. Kč)
Žádné zbytečné poplatky

Žádné zbytečné poplatky

U nás platíte poplatky jen když najdeme hodnoté akcie nebo pohledávky a vyřešíme vše za vás, jinka neplatíte nic.

Složitosti vyřešíme za Vás

Složitosti vyřešíme za Vás

Kromě akcií dohledáme související pohledávky až za 10 let zpětně, v případě odkupu vše zajistíme za Vás a vy tak nebudete muset do banky nebo vyplňovat složité dotazníky.

Odkup za nejlepší ceny

Odkup za nejlepší ceny

U našich nabídek garantujeme odkup nalezených akcií za nejlepší aktuání ceny na trhu.

A tohle už jste četli?

Investice pro začátečníky. Na jaké poplatky narazíte

22. 9. 2021 | Jiří Hovorka | 3 komentáře

Investice pro začátečníky. Na jaké poplatky narazíte

Co jsou to správcovské, obhospodařovací nebo manažerské poplatky u fondů a jak se liší od vstupních? A jak je to při přímém nákupu akcií?

Přes Investown už lidé investovali 100 milionů

16. 9. 2021 | Petr Kučera | 7 komentářů

Přes Investown už lidé investovali 100 milionů

Start-up Investown.cz hlásí prvních 25 tisíc aktivních uživatelů a investice přesahující 100 milionů korun. Platforma, zaměřená na drobné investice do bytů, zahájila ostrý provoz letos... celý článek

Jedno finanční letadlo padá, jiné právě vzlétá. Nasednete?

14. 9. 2021 | Martin Tománek | 11 komentářů

Jedno finanční letadlo padá, jiné právě vzlétá. Nasednete?

Zatímco někteří piloti dopravních letadel jsou kvůli útlumu letectví stále na neplaceném volnu, piloty finančních letadel pandemie nezasáhla. Tento sektor zažívá dlouhotrvající boom,... celý článek

Jak poznat investiční podvod. Pozor na varovné signály

13. 9. 2021 | Jiří Hovorka | 14 komentářů

Jak poznat investiční podvod. Pozor na varovné signály

Policie obvinila mladého podnikatele z investičního podvodu za 1,5 miliardy korun. Měl přes čtyři tisíce klientů. Čemu byste se měli vyhnout, abyste příště nenaletěli vy?

ČNB už nebude plošně omezovat výši dividend

10. 9. 2021 | Petr Kučera | 2 komentáře

ČNB už nebude plošně omezovat výši dividend

Česká národní banka už v dalším období nebude plošně omezovat výši dividend bank. Doporučuje však zvažovat další výplatu až po oznámení konečných hospodářských výsledků za rok 2021... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.