CLICKBOX, první skutečně univerzální schránka

Alena Urubková | 17. 9. 2001

Pokud zásadně a rádi využíváte pouze to nejnovější, co mohou komunikační prostředky nabídnout, určitě vám neušly unikátní možnosti služby Paegas Click.

Jedinečné spojení internetu a mobilního telefonu.

Paegas Click využívá to nejlepší z možností obou nejprogresivnějších komunikačních kanálů. Díky této službě si například můžete měnit nastavení služeb Paegas ze svého počítače, surfovat po internetu v mobilním telefonu a využívat další, většinou, unikátní služby, některé z mobilu, jiné z internetu. Jednou ze služeb, které propojují všechny kanály, je univerzální schránka - ClickBox.

Hlasové zprávy, e-mail a fax v jedné schránce.

ClickBox je v podstatě e-mailová schránka, ve které se ukládají hlasové, e-mailové a faxové zprávy jako datové soubory. Svou hlasovou schránku si můžete vybírat z mobilního telefonu nebo z počítače. Se zprávami uloženými ve schránce můžete dále pracovat jako s počítačovými soubory - přehrát, prohlédnout, upravovat, smazat, přeposílat na jiné adresy nebo čísla apod.

Jak se ke svým zprávám dostanete?

ClickBox je univerzální schránka. To platí nejen pro zprávy, které přijímá, ale také pro způsoby, jak se k nim dostanete - mobil, internet nebo w@p. Jako každá e-mailová schránka je samozřejmě přístupná po internetu. Po přihlášení na stránce www.click.cz klikněte na tlačítko ClickBox a vstoupíte do schránky. ClickBox na internetu umožňuje mimo jiné použít filtry pro příchozí e-maily, nastavit si automatickou odpověď, řeposílat hlasové zprávy na jiná telefonní čísla, přehrát, upravovat, smazat atd.Pokud zrovna nesedíte u počítače, prostě použijte mobilní telefon. Zavolejte 3322. Po spojení vás automatický průvodce bude navigovat podle čísel, jako v normální hlasové schránce. S mobilem, který podporuje w@p služby, se do schránky můžete dostat také přes ClickW@P.

Hlasové ovládání a čtení textu

Při volání do schránky můžete využít dvě nové, revoluční funkce. Díky hlasovému vládání můžete schránku používat s hands-free sadou. Prostě zapnete hlasové ovládání a pak už se pomocí jednoduchých a snadno zapamatovatelných povelů ("e-maily", "další", "přečíst" apod.) pohybujete ve schránce a spouštíte její funkce. ClickBox Vás však bude nejen poslouchat na slovo - dokáže také přečíst text e-mailové zprávy. Pro čtení textu můžete volit českou nebo anglickou výslovnost.

Zprávy si vás najdou samy.

Ve chvíli přijetí vyšle schránka krátkou textovou zprávu (SMS) na váš mobilní telefon. Z ní se dozvíte nejen o vlastním přijetí zprávy, ale také o jejím druhu.

Pro více informací klikněte zde.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Simplecoin

A tohle už jste četli?

Restaurace Coloseum míří na burzu, spouští i síť kaváren

19. 5. 2022 | Jana Divinová

Restaurace Coloseum míří na burzu, spouští i síť kaváren

Česká gastronomická skupina chce díky novému kapitálu od investorů snížit zadlužení z dob koronaviru a financovat nové projekty, mimo jiné i vstup italské sítě Caffé Pascucci na tuzemský... celý článek

Nakoupit, vylepšit, prodat. Vydělat. Plán fondů Jet zní jednoduše

18. 5. 2022 | Petra Nová

Nakoupit, vylepšit, prodat. Vydělat. Plán fondů Jet zní jednoduše

Brněnská investiční společnost Jet Investment finančníka Igora Faita má v plánu postavit největší fond soukromého kapitálu v Česku. Chce kupovat průmyslové podniky, a to nejen za peníze... celý článek

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

17. 5. 2022 | Petr Kučera

Na burzu míří firma bývalého fotbalisty Ulicha

Na trh Start pražské burzy chce vstoupit společnost M&T 1997 (dosud Material & Technology), výrobce dveřních klik a kování z Dobrušky.

Na rozbouřených trzích hledají investoři méně rizika. Kde ho najít?

17. 5. 2022 | Dominik Stroukal | 5 komentářů

Na rozbouřených trzích hledají investoři méně rizika. Kde ho najít?

Ani hotovost nemusí být špatná investice, přestože je inflace mezi 12 a 13 procenty. Zní to podivně, ale dává to smysl.

Burza Coinbase vylekala uživatele. Můžou o všechno přijít

12. 5. 2022 | Jana Divinová | 15 komentářů

Burza Coinbase vylekala uživatele. Můžou o všechno přijít

Největší americká kryptoměnová burza Coinbase, kde mají účty s bitcoinem a dalšími kryptoměnami i mnozí Češi, během včerejšího dne ztratila téměř čtvrtinu své hodnoty. Vykázala totiž... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.