CLICKBOX, první skutečně univerzální schránka

| 17. 9. 2001

Pokud zásadně a rádi využíváte pouze to nejnovější, co mohou komunikační prostředky nabídnout, určitě vám neušly unikátní možnosti služby Paegas Click.

Jedinečné spojení internetu a mobilního telefonu.

Paegas Click využívá to nejlepší z možností obou nejprogresivnějších komunikačních kanálů. Díky této službě si například můžete měnit nastavení služeb Paegas ze svého počítače, surfovat po internetu v mobilním telefonu a využívat další, většinou, unikátní služby, některé z mobilu, jiné z internetu. Jednou ze služeb, které propojují všechny kanály, je univerzální schránka - ClickBox.

Hlasové zprávy, e-mail a fax v jedné schránce.

ClickBox je v podstatě e-mailová schránka, ve které se ukládají hlasové, e-mailové a faxové zprávy jako datové soubory. Svou hlasovou schránku si můžete vybírat z mobilního telefonu nebo z počítače. Se zprávami uloženými ve schránce můžete dále pracovat jako s počítačovými soubory - přehrát, prohlédnout, upravovat, smazat, přeposílat na jiné adresy nebo čísla apod.

Jak se ke svým zprávám dostanete?

ClickBox je univerzální schránka. To platí nejen pro zprávy, které přijímá, ale také pro způsoby, jak se k nim dostanete - mobil, internet nebo w@p. Jako každá e-mailová schránka je samozřejmě přístupná po internetu. Po přihlášení na stránce www.click.cz klikněte na tlačítko ClickBox a vstoupíte do schránky. ClickBox na internetu umožňuje mimo jiné použít filtry pro příchozí e-maily, nastavit si automatickou odpověď, řeposílat hlasové zprávy na jiná telefonní čísla, přehrát, upravovat, smazat atd.Pokud zrovna nesedíte u počítače, prostě použijte mobilní telefon. Zavolejte 3322. Po spojení vás automatický průvodce bude navigovat podle čísel, jako v normální hlasové schránce. S mobilem, který podporuje w@p služby, se do schránky můžete dostat také přes ClickW@P.

Hlasové ovládání a čtení textu

Při volání do schránky můžete využít dvě nové, revoluční funkce. Díky hlasovému vládání můžete schránku používat s hands-free sadou. Prostě zapnete hlasové ovládání a pak už se pomocí jednoduchých a snadno zapamatovatelných povelů ("e-maily", "další", "přečíst" apod.) pohybujete ve schránce a spouštíte její funkce. ClickBox Vás však bude nejen poslouchat na slovo - dokáže také přečíst text e-mailové zprávy. Pro čtení textu můžete volit českou nebo anglickou výslovnost.

Zprávy si vás najdou samy.

Ve chvíli přijetí vyšle schránka krátkou textovou zprávu (SMS) na váš mobilní telefon. Z ní se dozvíte nejen o vlastním přijetí zprávy, ale také o jejím druhu.

Pro více informací klikněte zde.

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

-1
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.