Trinity vylepšila internetbanking. Chystá karty a aplikaci

| rubrika: Aktuality | 19. 6. 2020 06:00 | 3 komentáře
Pobočka na pražském Senovážném náměstí.
Zdroj: Trinity Bank

Trinity Bank dnes spouští novou podobu svého internetového bankovnictví. Přístup k ní budou mít hned všichni uživatelé.

„Hlavním cílem úprav byla nová vizuální podoba, zjednodušení ovládání a uspořádání jednotlivých položek do přehledného seznamu. Pro vás to znamená zlepšení a zrychlení zadávání plateb, procházení historie transakcí, nastavování detailů v osobním profilu a používání dalších funkcí,“ píše banka klientům.

Z podrobnějších informací vyplývá, že jde především o designová vylepšení (větší písmo, větší rozestupy mezi řádky, přehlednější formuláře nebo historie transakcí). Nemění se třeba ani způsob přihlašování: V prvním kroku se stejně jako doteď zadává uživatelské jméno plus den a měsíc narození, ve druhém pak stálé heslo a jednorázový ověřovací kód z SMS.

Už letos v dubnu zjednodušila Trinity Bank potvrzování některých plateb. Převody mezi svými účty v rámci banky už klient nemusí autorizovat pomocí SMS kódu. U plateb na cizí účet (do jiné banky) není taková autorizace potřeba až u pěti po sobě jdoucích plateb do ekvivalentu 30 eur. Do internetového bankovnictví v dubnu přibyla i možnost nastavení důvěryhodných příjemců, platby na takto označené účty není nutné opětovně autorizovat ani při vyšších částkách.

Nová podoba internetového bankovnictví. Úvodní obrazovka se základním přehledem. Klikněte pro zvětšení. Zdroj: Trinity Bank

Trinity, která funguje jako banka od začátku loňského roku (po přeměně z družstevní záložny Moravský peněžní ústav), letos plánuje rozšířit nabídku o platební karty. „Bude se jednat o značku Mastercard,“ upřesňuje mluvčí Eva Čerešňáková.

Banka zatím nemá mobilní aplikaci, podle mluvčí ji nabídne pravděpodobně v příštím roce. „Pro naše klienty je velmi důležité internetové bankovnictví. Vzhledem k tomu, že jsme pro ně především "spořicí banka", je jejich zájem o mobilní aplikaci poměrně malý,“ vysvětluje Čerešňáková.

Trinity Bank se specializuje na privátní a korporátní bankovnictví, u fyzických osob se zaměřuje především na vkladové a spořicí produkty. Nejmladší česká banka má přes 24 tisíc klientů, bilanční suma překonala 21 miliard korun.

Nová podoba transakční historie. Klikněte pro zvětšení. Zdroj: Trinity Bank

Nová podoba příkazu k úhradě. Klikněte pro zvětšení. Zdroj: Trinity Bank


A tohle už jste četli?

Zdroj: Shutterstock

Už nás sledujete? 

Přidejte si Peníze.cz na Twitter nebo Facebook a dozvíte se včas další aktuality a praktické rady! 

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.