Přehled. Dvě banky zdražily hypotéky, Wüstnerot odpustí poplatek

Přehled novinek z oblasti půjček a hypoték napoví, kdo v říjnu zdražil a kde si sjednat úvěr bez poplatků.

Moneta Money Bank rozšiřuje digitální služby také na úvěry. Další banky zvedly úroky hypoték, Wüstenrot naopak odpouští poplatky.

  • Moneta Money Bank: Express půjčka komplet online – zhruba sto tisíc běžných klientů a dvacet tisíc živnostníků si může od Moneta Money Bank půjčit kompletně online. Online půjčka je aktuálně dostupná pouze pro vybrané klienty, kteří aktivně využívají produkty banky. Půjčku lze vyřídit skrze internetové bankovnictví nebo mobilní aplikaci Smart Banka. Pro běžné klienty si Moneta připravila půjčky až do výše 100 tisíc korun, živnostníci si půjčí online maximálně 300 tisíc korun.

Vyberte si nemovitost

Hledáte dům nebo byt snů? Na koupi, na pronájem? Chcete investovat do realit a hledáte nemovitost? Podnikáte a hledáte komerční nemovitost? Vyzkoušejte náš realitní katalog. Desetitisíce nabídek realitních kanceláří a developerských projektů z celého Česka.

Reality Peníze.cz

  • mBank: Vyšší sazba hypoték – mHypotéku Light nově pořídíte o dvě desetiny procenta dráž. Zdražení se ovšem týká jen tří a pětileté fixace a úvěrů s LTV do 80 %. V prvním případě banka zvedla úrok z 1,54 % na 1,74 %, u pětileté fixace sazba vzrostla z 1,74 % na 1,94 %. Zmíněné sazby jsou ovšem pouze nabídkové – podmíněné sjednáním pojištění schopnosti splácet. O konečné sazbě rozhoduje také celková finanční situace klienta.
  • Expobank: Dražší hypoteční úvěry – naopak plošně zvedla úrokové sazby hypotečních úvěrů Expobank. Účelové i americké hypotéky podražily v průměru o 0,15 procenta. Nový list úrokových sazeb je k dispozici na webu banky.

S drobnou změnou v oblasti překlenovacích úvěrů musí počítat také klienti Českomoravské stavební spořitelny. Podrobnosti v článku:

Akce, slevy, bonusy

Wüstnerot hypoteční banka: Vybrané hypotéky bez poplatku – klientům, kteří si do konce roku sjednají Hypotéku pro vlastní bydlení, odpustí Wüstenrot poplatek za zpracování a poskytnutí úvěru (obvykle 2400 korun). Akce se týká všech fixací úrokové sazby. Bez poplatku za poskytnutí a čerpání úvěru je do konce roku také americká hypotéka Hypotéka na cokoliv. Pro zájemce o refinancování má Wüstenrot zvýhodněnou cenu za interní odhad nemovitosti.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.