Vyhrajte zážitek za deset tisíc: soutěžte s Peníze.cz a UniCredit Bank

| rubrika: Soutěž | 12. 9. 2011 | 1 komentář
Vyhrajte zážitek za deset tisíc: soutěžte s Peníze.cz a UniCredit Bank
„Důl je díra v zemi, ten vám nemůžou vzít,“ říká cimrmanovský uhlobaron a ještě neví, jak se mýlí. To, co vám opravdu nikdo nemůže vzít, jsou vaše vzpomínky. (Pokud tedy nepřijde „ten Němec, co vám pořád schovává věci“.) Vzpomínky na to, co jste zažili. Vyhrajte zážitek na celý život!

Někdo má život dobrodružný, jiný žije život šedé myšky. Právo zažít něco nezvyklého, jedinečného má ale každý!

Proto pro vás redakce Peníze.cz a Finmagu společně s UniCredit Bank připravily soutěž o netradiční zážitek. Cena pro vítěze je poukaz v ceně 10 000 Kč na zážitek od Allegrie, firmy na zážitky: v jejím katalogu najdete zážitky adrenalinové, jako jsou seskoky padákem, bungee jumping nebo jízda na vznášedle, zážitky gurmánské, například možnost uvařit si vlastní pivo, středověká žranice či naopak večer se sommeliérem a exkluzivními víny. Můžete na den být ošetřovatelem v zoo nebo vyvézt děti z města na kozí farmu.

Na webu Allegrie, firmy na zážitky, si vyberete z více než 550 zážitků.

Co je před tím potřeba udělat? Odpovědět správně na soutěžní otázky a – mít trochu toho štěstí. Z těch, kteří odpovědí bezchybně, vylosujeme šťastného výherce, kterým pak zástupci webu Peníze.cz a UniCredit Bank předají poukaz na zážitek v ceně desíti tisíc korun.

Soutěž začala okamžikem publikace tohoto článku, odpovídat můžete do pondělí 26. září 2011 do 23 hodin 59 minut. Soutěžní otázky najdete zde.

Hodně štěstí vám přejí Peníze.cz, Finmag a UniCredit Bank, která věnovala cenu do soutěže.

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.