Vyhrajte zážitek za deset tisíc: soutěžte s Peníze.cz a UniCredit Bank

redakce Peníze.CZ | rubrika: Soutěž | 12. 9. 2011 | 1 komentář
Vyhrajte zážitek za deset tisíc: soutěžte s Peníze.cz a UniCredit Bank
„Důl je díra v zemi, ten vám nemůžou vzít,“ říká cimrmanovský uhlobaron a ještě neví, jak se mýlí. To, co vám opravdu nikdo nemůže vzít, jsou vaše vzpomínky. (Pokud tedy nepřijde „ten Němec, co vám pořád schovává věci“.) Vzpomínky na to, co jste zažili. Vyhrajte zážitek na celý život!

Někdo má život dobrodružný, jiný žije život šedé myšky. Právo zažít něco nezvyklého, jedinečného má ale každý!

Proto pro vás redakce Peníze.cz a Finmagu společně s UniCredit Bank připravily soutěž o netradiční zážitek. Cena pro vítěze je poukaz v ceně 10 000 Kč na zážitek od Allegrie, firmy na zážitky: v jejím katalogu najdete zážitky adrenalinové, jako jsou seskoky padákem, bungee jumping nebo jízda na vznášedle, zážitky gurmánské, například možnost uvařit si vlastní pivo, středověká žranice či naopak večer se sommeliérem a exkluzivními víny. Můžete na den být ošetřovatelem v zoo nebo vyvézt děti z města na kozí farmu.

Na webu Allegrie, firmy na zážitky, si vyberete z více než 550 zážitků.

Co je před tím potřeba udělat? Odpovědět správně na soutěžní otázky a – mít trochu toho štěstí. Z těch, kteří odpovědí bezchybně, vylosujeme šťastného výherce, kterým pak zástupci webu Peníze.cz a UniCredit Bank předají poukaz na zážitek v ceně desíti tisíc korun.

Soutěž začala okamžikem publikace tohoto článku, odpovídat můžete do pondělí 26. září 2011 do 23 hodin 59 minut. Soutěžní otázky najdete zde.

Hodně štěstí vám přejí Peníze.cz, Finmag a UniCredit Bank, která věnovala cenu do soutěže.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+3
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

Finmag, UniCredit

A tohle už jste četli?

Soutěž o zájezd snů za bezmála 60 tisíc: známe výherce!

13. 7. 2011 | redakce Peníze.CZ | 2 komentáře

Soutěž o zájezd snů za bezmála 60 tisíc: známe výherce!

Tisíc devadesát šest hlasujících se zapojilo do soutěže o dovolenou snů v Turecku. Vyhrát mohli jen tři. Známe jejich jména.

Soutěž skončila: iPhone našel majitele

2. 6. 2011 | redakce Peníze.CZ | 10 komentářů

Soutěž skončila: iPhone našel majitele

Články ze serverů Peníze.cz a Finmag můžete číst nejen na monitoru svého kompjútru, ale také na mobilním telefonu iPhone. Tedy pokud ho máte. Pro ty, kteří ho nemají, jsme se společností... celý článek

Soutěž Peníze.cz: čtenáři tipovali s bravurou burzovních hráčů

11. 4. 2011 | redakce Peníze.CZ

Soutěž Peníze.cz: čtenáři tipovali s bravurou burzovních hráčů

Druhé pokračování tipovací soutěže ekonomického serveru Penize.cz zná své výherce. Tři nejlepší soutěžící se mohou těšit na knihu Finance po krizi od ekonoma Pavla Kohouta.

Tipovací soutěž: O výhercích rozhodovaly haléře!

24. 2. 2011 | redakce Peníze.CZ | 1 komentář

Tipovací soutěž: O výhercích rozhodovaly haléře!

Odhadnout přesně kurz koruny k euru či naopak je pro investora terno. V soutěži serveru Peníze.cz šlo „jen“ o knihu Pavla Kohouta Finance po krizi. Podívejte se, kdo ji vyhrál, a pokud... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.