S pojištěním hypotéky máte budoucnost jistou

| 30. 3. 2007
Plánujete si vzít hypotéku a chcete klidně spát, i když si budete půjčovat hodně peněz? Není nic snadnějšího než se zabezpečit proti neočekávaným změnám v pracovním i soukromém životě a užít si Hypotéku bez starostí. Už při podpisu úvěrové smlouvy se můžete rozhodnout pro pojištění hypotéky, která se vám tak bude splácet mnohem snadněji. Budete totiž vědět, že jste mysleli na všechno.

Sami se rozhodněte, jak se pojistíte

Unikátní pojistku nyní nově nabízí Hypoteční banka (), která se na poskytování hypoték specializuje. Přímo s hypotékou se můžete pojistit pro případ smrti a trvalé invalidity, dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo dokonce i ztráty zaměstnání. Záleží jen na vás, pro kterou ze tří variant pojištění se rozhodnete. Jeho sjednání přitom není podmínkou pro uzavření hypotéky. V případě vzniku nepříznivé situace, proti níž jste se pojistili, se pak úvěr platí z pojistného plnění a vy i vaše rodina můžete mít o starost méně. Sjednat pojištění k úvěru je přitom snadné, protože Hypoteční banka nevyžaduje lékařskou prohlídku, stačí vyplnit krátký dotazník.

Jistota, která se vyplatí

Záruka, že váš hypoteční úvěr bude splacen i v případě nepříznivých životních situací, přijde pouze na několik stokorun měsíčně. Poplatek za pojištění činí podle zvolené varianty 3,4 % až 7,1 % z měsíční splátky úvěru včetně poplatku za jeho správu. Například u hypotéky ve výši jednoho milionu korun se splatností 30 let a úrokovou sazbou 3,74 % zaplatíte za pojištění pro případ smrti a trvalé invalidity 162 korun měsíčně, pokud si zvolíte navíc pojištění pro dlouhodobou pracovní neschopnost a ztrátu zaměstnání 339 korun.

Hypotéka snadno a levně na internetu

Více se o možnostech hypotečního financování dozvíte na . Na zmíněných internetových stránkách můžete využít službu Hypotéka on-line. Urychlí vyřízení vašeho úvěru a ještě získáte 50% slevu z poplatku za jeho zpracování.
Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.