Světová esa tradingu dorazí v pátek do Prahy

PR článek | rubrika: FINEXPO | 26. 10. 2015
V pátek 30. října se v Praze uskuteční další ročník akce Prague Live Trading. Zájemcům o obchodování na burze nabídne bohatý program plný velkých jmen.
Světová esa tradingu dorazí v pátek do Prahy

Komerční spolupráce

Na Prague Live Trading 2015 vás letos čeká pečlivě vybraná směsice know-how, ať už se jedná o informace z oblasti vytváření vhodného zázemí pro tradery (přijede zástupce burzy LMAX, první MTF na Forex) nebo Roba Hoffmana (mistra mezi tradingovými mentory v USA, se schopností vytvořit ze začátečníka profesionála) a Paola Belvederesiho (správce fondu, portfolio manažera a dlouholetého institucionálního tradera). Konfrontaci přístupu těchto dvou profesionálů z odlišných sfér finančního trhu doplní Davide Biocchi (soukromý tradingový matador s téměř dvaceti lety zkušeností na italském trhu) a Tomáš Kadeřávek (tuzemský FX trader). Pokud jste začátečníkem, tak vám tato různorodost v přístupu k analýzám finančních trhů přinese široké povědomí o tom, jak trhy fungují a jakým směrem se v jejich studiu vydat. Ti zkušenější získají potřebné informace, někdy půjde o detaily, které mohou v konečném součtu rozhodnout o tom, zda skončíte v zisku nebo ztrátě.

Rob Hoffman

Rob Hoffman

Rob Hoffman

Rob Hoffman přijede krátce po svém vítězství na Traders Expo v Las Vegas předvést do Prahy, jakým způsobem dosáhl tohoto úspěchu, který jej řadí na 1. místo na světě v oblasti tradingových soutěží. Na dvouhodinovém workshopu představí právě taková obchodní nastavení, která na soutěžích používá. Žádná teorie, jen konkrétní setupy!

Expert na intradenní obchodování a obchodní strategie. Rob je rozhodně jeden z nejslavnějších traderů světa a jeho know-how se dostává doslova mezi statisíce lidí. Jeho společnost Become a Better Trader (Staň se lepším obchodníkem) slaví úspěchy v USA, Evropě, ale i v Japonsku, Saúdské Arábii, Singapuru, nebo třeba v Šanghaji.

Paolo Belvederesi

Paolo Belvederesi

Paolo Belvederesi

Co do objemu obchodů na trhu bude Paolo rozhodně největším traderem na pódiu. Působí jako CEO fondu a jeho klienti jsou banky, finanční instituce, ale také drobní obchodníci, kterým dává tradingové a investiční tipy v reálném čase.

Pro návštěvníky Prague Live Trading 2015 si připravil něco skutečně revolučního: Jak své pozice na FX zajišťovat pomocí akciových indexů. Tento „spread trading“ je jeho oblíbenou technikou, a to především proto, že zbavuje jeho trading či investování systematického a sektorového rizika.

Navíc v reálném čase ukáže Bloomberg platformu a metodiku, jak využívat informace, které z terminálu získává v reálném čase.

Toto a mnohem více se dozvíte na PLT 2015 konaném v pátek 30. října 2015 v Praze.

Kromě neocenitelných informací v podobě přednášek a workshopů se můžete těšit na příjemnou atmosféru 5* hotelu Jalta na Václavském náměstí a bohatý raut.

Více informací se dozvíte na stránkách: www.PragueLiveTrading.com


Na tradingovou událost roku – Prague Live Trading 2015 – vás zve Directa.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Kde přišel dolar ke svému $, kolik váží libra a další pravdy o měnách

3. 9. 2022 | Gabriel Pleska | 4 komentáře

Kde přišel dolar ke svému $, kolik váží libra a další pravdy o měnách

S penězi může být zábava, dokonce i když je nemáte. Stačí se mrknout do jejich historie. Dnes si vysvětlíme třeba to, jestli jsou dolary opravdu z Česka. Nebo proč je čínský jüan kulatý,... celý článek

Zázrační roboti? Kubíčkova WSM byla letadlo, potvrdil soud

9. 6. 2022 | redakce Peníze.CZ | 3 komentáře

Zázrační roboti? Kubíčkova WSM byla letadlo, potvrdil soud

Na osm let do vězení má jít podnikatel Jiří Kubíček, který podle Městského soudu v Praze způsobil škodu dvě a čtvrt miliardy korun. O zatím nepravomocném rozsudku informovala agentura... celý článek

ČNB zahájila intervence. Brání oslabování koruny

4. 3. 2022 | Jiří Hovorka | 22 komentářů

ČNB zahájila intervence. Brání oslabování koruny

Česká národní banka začala chránit kurz koruny před dalším oslabováním.

Začne ČNB chránit korunu? Ve hře je návrat intervencí

3. 3. 2022 | Jiří Hovorka | 6 komentářů

Začne ČNB chránit korunu? Ve hře je návrat intervencí

Koruna kvůli válce oslabuje, což dál zvyšuje inflaci. Centrální bance se to nelíbí, na intervence je však zatím podle ekonomů brzo.

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

25. 11. 2020 | Jiří Hovorka | 3 komentáře

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

Česká koruna se po více než dvou letech dostala pod 22 korun za dolar. Naposledy byla takto silná koncem září roku 2018.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.