Directa se představuje

PR článek | rubrika: FINEXPO | 2. 11. 2015
Vizionářský projekt, do kterého jsme investovali spoustu času, úsilí i peněz, se stal skutečným byznysem v roce 1995. Společnost Directa tak letos slaví už dvacáté výročí. Každý rok působení na trhu jsme skončili v zisku a to nám umožňuje stálý růst. Posuďte sami.
Directa se představuje

Komerční spolupráce

V roce 1999 jsme přešli z našeho původního objednávkového systému „modem-to-modem“ k internetu a začali poskytovat kotace zdarma v reálném čase. Na křídlech růstu ekonomiky jsme v následujících dvou letech navýšili počet klientů z tisíce na desetinásobek. V roce 2000 jsme tak s kapitálem milion eur zaznamenali čistý zisk čtyři miliony eur.

Také jsme začali vést tvrdou cenovou válku, která přinesla italským traderům nejnižší poplatky z obchodování akcií na světě. Tato strategie nám umožnila růst proti „papírově“ mnohem větším konkurentům, přidruženým k bankám a schopným investovat miliony eur, avšak méně gramotným po technické stránce a s horší péčí o zákazníky.

  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO KLIENTY BROKERJET ČS – Veškeré náklady na převodcenných papírů do Directy budou refundovány ve formě vrácení poplatků za provedené obchody
  • RYCHLÉ EXEKUCE S LEHKÝMI POPLATKY – Skutečné trhy (žádný Market Maker!) za použití systému, který má za sebou 20 let zkušeností s miliony a miliony operacemi
  • BURZA LMAX – Excelentní a férové obchodování na burze LMAX, v současné době jediné pravé Forexové MTF na světě
  • PLATFORMA DARWIN – Vlastní high-tech obchodní platforma navržena od základů pro profesionální obchodníky
  • VÝJIMEČNÁ ZÁKAZNICKÁ PODPORA prostřednictvím telefonu nebo on-line

DIRECTA SIMpA
Via Bruno Buozzi, 5
10121 Torino IT
Tel.+39 011 530101
Fax +39 011 530532
directa@directa.it

Pro komunikaci v češtině a bližší informace k nabídce:

Directa Czech s.r.o. 
Václavské náměstí 48 
Tel. 222 364 466 
info@directaczech.cz 
DirectaCzech.cz

Měli jsme také úspěch s vytvářením dohod s malými a středními bankami, které nabízejí naše obchodní služby svým zákazníkům. V roce 1998 jsme takto začali se dvěma bankami, nyní jich je už přes dvě stě.

Inovace je naší tradicí – takové je naše motto. V březnu 1996 jsme byli pravděpodobně prvním brokerem na světě, který poskytoval zcela automatizované přeposílání objednávek z počítače zákazníka na finanční trh. V květnu 1999 jsme byli prvními, kteří nabízeli on-line zadávání objednávek z mobilního zařízení. V roce 2004 jsme vyvinuli vysoce výkonnou dotykovou platformu umožňující efektivní one-tick obchodování na základě knihy objednávek. Naše platforma Darwin umožňuje obchodníkům propojit mnoho různých informativních a operativních modulů. V nedávné době jsme také zavedli directa.chat, vlastní vysoce výkonný videochat, který je integrovaný do obchodní platformy a umožňuje až čtyřem obchodníkům naráz sdílet své informace a nápady.

Directa je také organizátorem University Trading Challenge. Letos bude probíhat už 6. ročník této mezinárodní soutěže v obchodování s reálnými penězi, která umožňuje studentským týmům obchodovat s počátečními pěti tisíci eur, zapůjčenými od Directy. Během 5. ročníku se do soutěže zapojilo 129 týmů a 505 studentů z celé Evropy, včetně osmi z Česka.

Naším cílem je pokračovat v organickém růstu, zvýšit svůj podíl na trhu v Itálii, expandovat do zahraničí – v současné době jsme přítomni v Německu, Francii a České republice – a poskytovat finanční služby institucionálním partnerům, což je doplněk naší hlavní činnosti, která směřuje k soukromým klientům.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Kde přišel dolar ke svému $, kolik váží libra a další pravdy o měnách

3. 9. 2022 | Gabriel Pleska | 4 komentáře

Kde přišel dolar ke svému $, kolik váží libra a další pravdy o měnách

S penězi může být zábava, dokonce i když je nemáte. Stačí se mrknout do jejich historie. Dnes si vysvětlíme třeba to, jestli jsou dolary opravdu z Česka. Nebo proč je čínský jüan kulatý,... celý článek

Zázrační roboti? Kubíčkova WSM byla letadlo, potvrdil soud

9. 6. 2022 | redakce Peníze.CZ | 3 komentáře

Zázrační roboti? Kubíčkova WSM byla letadlo, potvrdil soud

Na osm let do vězení má jít podnikatel Jiří Kubíček, který podle Městského soudu v Praze způsobil škodu dvě a čtvrt miliardy korun. O zatím nepravomocném rozsudku informovala agentura... celý článek

ČNB zahájila intervence. Brání oslabování koruny

4. 3. 2022 | Jiří Hovorka | 22 komentářů

ČNB zahájila intervence. Brání oslabování koruny

Česká národní banka začala chránit kurz koruny před dalším oslabováním.

Začne ČNB chránit korunu? Ve hře je návrat intervencí

3. 3. 2022 | Jiří Hovorka | 6 komentářů

Začne ČNB chránit korunu? Ve hře je návrat intervencí

Koruna kvůli válce oslabuje, což dál zvyšuje inflaci. Centrální bance se to nelíbí, na intervence je však zatím podle ekonomů brzo.

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

25. 11. 2020 | Jiří Hovorka | 3 komentáře

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

Česká koruna se po více než dvou letech dostala pod 22 korun za dolar. Naposledy byla takto silná koncem září roku 2018.

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.