Exekutoři chtějí lepší pověst, pomáhá jim i bulvár

| rubrika: Aktuality | 6. 9. 2019 09:37 | 1 komentář

Exekutorská komora se rozhodla zlepšit svůj obraz a pověst exekutorů v médiích. Pomoci k tomu má agentura Media:list, se kterou komora uzavřela smlouvu na služby v oblasti PR, informuje Deník N.

„Hlavním cílem je proaktivně k veřejnosti komunikovat informace týkající se exekucí, protože doposud bylo v médiích či na sociálních sítích málo ucelených informací o této problematice, a budovat tak objektivnější obraz o fungování Exekutorské komory ve společnosti,“ napsala Deníku N mluvčí společnosti Media:list Adéla Valešová.

Za agenturou Media:list stojí trojice podnikatelů, které spojuje bývalá kariéra ve vedení největších českých soukromých televizí. Jde o Ondřeje Křivka, Michala Pacinu a Josefa Koukolíčka.

Posledním spoluvlastníkem agentury Media:list je společnost Big Bang Media, která patří podnikateli Tomáši Kačenovi. Tomu patří například čtvrtina vydavatelství Extra Online Media, které stojí mimo jiné za bulvárním webem Extra.cz.

Na tomto serveru, podobně jako na webu G.cz ze stejného vydavatelství, v posledních měsících podle Deníku N pravidelně vycházejí články propagující oficiální pohled vedení Exekutorské komory na témata z exekuční oblasti.

Některým exekutorům se nové spojení nelíbí. „Snažíme se vystupovat seriózně, do toho bulvár nepatří. To spojení nezvyšuje exekutorům prestiž,“ řekl kladenský exekutor Petr Kučera.

Podle návrhu smlouvy, který má Deník N k dispozici, má agentura za služby v rozsahu 93 hodin měsíčně inkasovat měsíční paušál ve výši přes 120 tisíc korun. Smlouva je uzavřená na jeden rok, poté může být prodloužená.

Málo ucelených informací o exekucích?

Odeslat
e-mailem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

exekuce, exekutorská komora

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.