Rozvášněný premiér, auta pro ženy a čínský horoskop

redakce Peníze.CZ | rubrika: Kvíz týdne | 15. 9. 2012
Rozvášněný premiér, auta pro ženy a čínský horoskop
Nad čím se rozvášnil premiér, to asi víte. Tušíte ale, jaké je prý nejlepší auto pro ženy. A co skrývá odvrácená strana čínského horoskopu? Pokud jste četli naše články, nebudete v kvízu váhat. Pokud ne, zkuste si aspoň tipnout.

Petr Nečas v Brně upozorňoval, že bychom se měli vyhnout „některým módním politickým projevům“, protože můžou ohrožovat úspěchy našich exportérů. Co vedle obrany Pussy Riot za takový některý módní politický projev považuje?

Tak nám od července běží základní registry. Úložiště nejdůležitějších dat, která mají kromě jiného sloužit k tomu, aby se data v nejrůznějších úředních systémech udržovala jednotná a aktuální, abyste se moc nenaběhali. Víte, kolik jich je?

Mají registrovaní partneři po smrti svého protějšku nárok na vdovecký/vdovský důchod?

Kdo je finanční arbitr?

Existuje žebříček Women’s Car of the Year, dámské auto roku. Jaké vozidlo vybraly expertky světa za dámské auto roku 2012?

Ve Státním fondu rozvoje bydlení došly prachy. A přece se bude bydlení podporovat. Ne dotacemi, ale nízko úročenými půjčkami. Peníze vezmeme v Unii, a to nejprve z programu s pěkným dívčím jménem. Jakým?

Která banka nabídne od listopadu nově SEPA platby zdarma?

V Austrálii se razí investiční mince se znameními čínského horoskopu. Co je odvrácenou stranou každého hada, draka, kozy, prasete a tak dál?

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

0
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Akční nabídky spořicích účtů. Jakými úroky nás banky lákají?

13. 9. 2012 | Ondřej Tůma | 14 komentářů

Akční nabídky spořicích účtů. Jakými úroky nás banky lákají?

Jedničkou na trhu je od září Spořicí účet JINAK s úrokem 2,9 %. ING se rozhodla odměnit věrné klienty. Equa Bank přináší nadprůměrné zhodnocení těm, kteří z účtu nebudou vybírat. Air... celý článek

Zvládáte finanční gramotnost hravě? Otestujte se!

13. 9. 2012 | redakce Peníze.CZ | 7 komentářů

Zvládáte finanční gramotnost hravě? Otestujte se!

Už podruhé byl den osmého září vyhlášený Dnem finanční gramotnosti. S tímhle druhem gramotnosti jsou na tom totiž Češi nevalně. Jak je dovzdělat? Ve finančněporadenské společnosti Partners... celý článek

Kompletní seznam škůdců českého exportu. Jsou na něm děti, hrdost i Vánoce

12. 9. 2012 | Michal Kašpárek | 11 komentářů

Kompletní seznam škůdců českého exportu. Jsou na něm děti, hrdost i Vánoce

Nemusíte jihnout nad tibetskou vlajkou ani soucítit s uvězněnými ruskými výtržnicemi. Nečasův projev „Export über alles“ by vás ale stejně měl vyplašit.

Co nového chystají banky pro podzimní sezónu?

11. 9. 2012 | Zdeněk Bubák | 1 komentář

Co nového chystají banky pro podzimní sezónu?

Ve spolupráci se serverem Finparáda vám přinášíme informace o chystaných novinkách v nabídce bank, které by se měly objevit na podzim, případně i o akcích, které již běží, ale budou... celý článek

Investice v krizi: vsadíte na zlato?

10. 9. 2012 | Jaroslav Šura, Gabriela Kukalová | 31 komentářů

Investice v krizi: vsadíte na zlato?

Dluhová krize se teprv rozjíždí a bude zesilovat. Akcie jsou v takové době spíš pro otrlé investory, lépe řečeno spekulanty. Státní dluhopisy jsou bezpečnější jen zdánlivě. Alternativou... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.