Kolik činí státní dluh rozpočítaný na každého Čecha?

| rubrika: Kvíz týdne | 30. 6. 2012 | 1 komentář
Kolik činí státní dluh rozpočítaný na každého Čecha?
Kdo neskáče, není Čech? Kdo nedluží, taky není Čech. Ale určitě není taky Řek a není Španěl... a vůbec, kdo nedluží, ten jako by nebyl. Pokud chcete na chvilku zapomenout na chmury ze zadluženosti planety, zkuste si v našem kvízu, co jste si zapamatovali z článků zveřejněných na Peníze.cz tento týden.

Jakou nejmenší bankovku dostanete z bankomatu České spořitelny?

Článek o výběru správného cestovního pojištění jsme doprovodili obrázkem turisty ve fatálním konfliktu s nebezpečnou exotickou zvěří. Byl to...

Petr Borkovec, šéf Partners, pohovořil o novém projektu finančního poradenství na franšízových pobočkách. Jak se projekt jmenuje?

Bratři Huntové svého času málem rozvrátili světový obchod se stříbrem. Kdy ale byl ten jejich čas?

Byla jedna firma, která lidem slibovala příjem x televizních stanic přes satelit zadarmo. Teď jim píše, že to sice nadále bude zadarmo, ale že si k tomu musí platit „servisní poplatek“. Jak se jmenuje?

Muži měli tradičně dražší pojištění než dámy. Evropský soudní dvůr pravil, že je to diskriminace. Takže už letos v prosinci budou mít dámy pravděpodobně pojištění...

Když hrajete na forexu, jak dlouho trvá nákup měny?

A legrace končí. Český státní dluh prý nepatří k těm z kategorie strašidelných. Přesto může nahnat hrůzu. Kolik to dá korun, když se rozpočítá na obyvatele?

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.