Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé: soutěž o knihu Lukáše Kovandy

| rubrika: Kvíz | 19. 5. 2012
Je třeba představovat Lukáše Kovandu? Kdo se v Česku jen trochu zajímá o ekonomii, ten ví: jeho rozhovory se světovými špičkami oboru, včetně řady nobelistů, jsou unikátní. Jeho „úlovky“ mu každý kolega novinář může jen závidět. Čtenáři Peníze.cz mají jedinečnou příležitost získat jeho novou knihu.

Z lovce kořistí: exkluzivní rozhovor s Lukášem Kovandou na Peníze.cz:

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda

Nejnovější knížka Lukáše Kovandy se jmenuje Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé. Otázky, na které v ní hledá a nachází odpovědi, se zdají být na první pohled vzdálené seriózní vědě, jenže – právě naše rozhodování se zřejmě také nedá označit za právě seriózní. Jinak by se nestávalo, že krasavci a krasavice – a je to statisticky prokázáno – dostávají půjčky na nižší úrok, než ti, kterým příroda zrovna atraktivní zevnějšek nenadělila.

Redakce Peníze.cz připravila pro své čtenáře soutěž o dva výtisky nové knížky Lukáše Kovandy. Do slosování se dostanou registrovaní uživatelé Peníze.cz, kteří odpoví správně na všech pět otázek našeho kvízu, a to do poledne v pátek 25. května. Vylosované výherce oznámíme u opět tradičního kvízu následující sobotu.

Nápovědu hledejte na Peníze.cz, na Finmagu, který pravidelně přetiskuje rozhovory i články Lukáše Kovandy, na Kovandově blogu a... kde vás napadne. Hodně štěstí!

Lukáš Kovanda se věnuje poměrně novému ekonomickému směru, takzvané...

Knížku Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé vydalo nakladatelství...

Lukáš Kovanda je vede (jako zástupce šéfredaktora) týdeník...

Na Finmagu Kovandovu knížku recenzoval...

I ekonom může být v nitru trochu lyrikem. Jaký meteorologický jev si Lukáš Kovanda oblíbil tak, že po něm pojmenoval svůj blog?

Vytisknout

Líbil se vám článek?

+2
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK